Alışveriş Videosu

Komili Bebek Şampuanı Normal 750 ml

Komili Bebek Şampuanı Normal 750 ml

9.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Bebek Ürünleri | Bebek Şampuanı |
Marka: KOMILI
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Komili Bebek Şampuanı, bebeklere özel geliştirilmiş saf su yumuşaklığındaki formülü bebeğin gözlerini yakmıycak şekilde tasarlanmıştır. Boya içermez. Şeffaf doğal renginin saflığını banyoda bebeğinizin saç ve vücut temizliğini yaparken fark edecek ve bebeğiniz için boyasız olanı seçmenin güvenini yaşayacaksınız.
 
Komili'nin hikayesi 1878 yılında, Midilli Adası'nda başladı. O yıllarda Ada,Osmanlı'ya bağlıdır.Komi'li Hasan, Midilli Adası'nda sabun ve zeytinyağı üreterek geçimini sağlamaktadır.Aile, Lozan Barış Antlaşmasından sonra mübadele gereği Ayvalık'a göç eder ve Komili markasının hikayesi burada devam eder.
 
Markanın ne demek olduğu bile bilinmeyen bu yıllarda, Hasan Komili "kalitesiz ürünle alıcıyı bir kez,kendini ebediyen kandırırsın" diyerek yola çıkmış ve kuşaklar boyu sürecek Komili markasının temellerini atmıştır.Bir markanın zeytin ağacı gibi gerekli zamanlarda budanabilirlerse ölümsüz olacağı inanışıyla hep zamanın ötesinde hareket edilmiş markanın yenilikçi ve kaliteli duruşundan hiç vazgeçilmemiştir.
 
ŞAMPUAN NEDİR ?
Saçtaki; yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan bir temizlik maddesidir.
Şampuan su ile temas ettiğinde köpüren bir maddedir. Saçınızı şampuan ile yıkadığınızda saçlı derinizi ve saçınızı temizlerken, saçınızın doğasında bulunan yağları da saçınızdan uzaklaştırabilir.
Şampuanlama genellikle saçın taranmasına ve şekil verilmesine kolaylık sağlayan saç kremi ile birlikte kullanılmaktadır.
Şampuan, Sir Alusandro Benett tarafından 1920’li yıllarda üretilmiştir. Ancak saçı temizlemek üzere kullanılan bu sabun sonradan sağlığa zararlı bulunmuştur.Günümüzde saç ve cilt dostu zeytinyağlı,bademyağlı,defneyağlı dogal şampuanlar mevcuttur.Zeytinyaglı,defneyaglı,bademyaglı şampuanlar saç dökülmesi,kepek,parazit gibi problemli saçlar da promlemlerin çözümüne yardımcı olurlar...

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: komili, 7757-9, bebek, sampuani, 750ml,