Alışveriş Videosu

Canbebe Extra Soft Havlu 56'lı

Canbebe Extra Soft Havlu 56'lı

3.75

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Kağıt | Islak Havlu |
Marka: CANBEBE
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Canbebe Extra Soft Islak Havlu ;
  • Canbebe'nin yeni temizlik havlusu Canbebe Extra Soft; içerisindeki badem yağı özü sayesinde bebeklerin hassas cildini nemlendirir, yenilenen dokusuyla yumuşacık bir bakım sağlar.
  • Paket içerisinde ; 72 adet ıslak temizlik havlusu bulunmaktadır.
  • Extra Soft Islak Temizlik Havlusu, bebeklerinin alt temizliğinin dışında ; el ve yüz temizliğinde de güvenle kullanılabilir.
  • Alkolsüzdür.
  • Paraben içermez.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
1990 yılında "annelerin rahatı, bebeklerin sağlığı" sloganıyla, Astel Kağıtçılık bünyesi altında bebek bezi sektörüne adım atan firma, Canbebe markalı ürünleriyle sektörün ilk üreticilerinden biri olmuştur. Sonrasında bebek kozmetik ürünleri ve ıslak temizlik havlusu serileriyle ürün çeşitlerini genişleten Canbebe, yalnızca bebek bezinde değil, bebek bakımının tamamında söz sahibi olan markalardan biri olmuştur. Bebek bezinden elde edilen tecrübeyle, 1994 yılında Canlady markası ile hijyenik kadın pedi üretilmeye başlanmış, 1998 yılında da, yetişkin hasta bezi pazarında yıllardır lider konumunu sürdüren, Canped markalı ürünlerin lansmanı yapılmıştır. Firmanın 2000 yılında Avrupa'nın hijyenik ürünler devi Ontex International bünyesine katılmasıyla, büyümesi ivme kazanmış; markaların, birbiriyle yarıştığı kategorilerin ilk sıralarında yeralarak pazardaki yerlerini sağlamlaştırmıştır. Ontex'in Avrupa'daki markalarından biri olan Helen Harper'ı 2010 yılında Türk tüketicisi ile buluşturan firma, hijyenik ped pazarının da lider markalarindan biri olmayı hedeflemektedir.
 
Teknik bilgi birikimi ve deneyimiyle Avrupa'nın en önemli hijyenik ürünler üreticilerinden biri olan Ontex, 1979 yılında Belçika'da kurulmuştur. Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada toplam 12 üretim tesisi ve 15 satış ofisi bulunan Ontex dünyanın önde gelen perakende zincirlerine yönelik özel markalı hijyenik ürünler üretmekte olup; bebek bezi, hijyenik ped, hasta bezi, tampon, ıslak havlu vb. kategorilerde çok geniş ürün çeşidine sahiptir. Hijyenik ürünler konusunda uzmanlaşan ve bu doğrultuda büyüyen Ontex Türkiye, İstanbul Sanayi Odası'nın her yıl Türkiye'nin en büyük sanayicilerini açıkladığı ISO 500 listesinde 2009 yılında 263. sırada yer almıştır. Ontex, hijyenik ped kategorisinde, Helen Harper lansmanı ile birlikte cirosunu büyütmeyi hedeflemektedir. 
 
İç pazardaki faaliyetlerine ek olarak 35 ülkeye ihracat yapan Ontex Türkiye; Afrika, Kafkaslar ve Ortadoğu bölgelerinin tamamının yönetiminden sorumludur. Canbebe markası ile Cezayir, Gürcistan ve Makedonya'da bebek bezi pazarlarında lider konumundadır. Ayrıca Yunanistan, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya ve İngiltere'ye özel markalı ürünler üretip ihraç etmektedir. Kağıt, karton, ambalaj ve kırtasiye ürünleri ihracatında 2009 verilerine göre Türkiye 3. sü olan Ontex Türkiye; Avrupa standartlarında üretilen ürünleriyle hem Türkiye'de hem de ihracat yaptığı ülkerlerdeki tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen yaklaşımıyla çalışmaya devam etmektedir.
 
Ontex International, 2010 yılında dünyanın önde gelen küresel yatırım bankacılığı, menkul kıymetler ve yatırım yönetimi firmalarından, Goldman Sachs Capital Partners ve küresel-özel yatırım şirketi Texas Pacific Group (TPG) tarafından satın alınmıştır. Ontex Türkiye; bebek, kadın ve yetişkin sağlığında önemli rol oynayan hijyenik ürünlerin üretimi konusundaki hassasiyetini, her zaman yüksek kalite standartlarındaki ürünlerini tüketicisinin beğenisine sunarak göstermektedir. Satış sonucunda edinilen finansal güçlenme ile de yatırımlara ağırlık verilip, bulunduğu pazarlarda büyümeyi ve güçlenmeyi hedefleyen Ontex, bundan sonra da tüm enerjisini tüketicilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için harcayacaktır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: 72x24, havlu, soft, extra, canbebe,