Alışveriş Videosu

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 ml

Colgate Üçlü Etki Diş Macunu 100 ml

2.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Ağız Bakım Ürünleri | Diş Macunları |
Marka: COLGATE
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

  Colgate üçlü etkisi sayesinde dişleriniz hem daha beyaz ve parlak hem de daha sağlıklı bir görünüm kazanır.

  Dişlerinizi beyazlatmaya yardımcı olur.

  Diş çürümelerine karşı korur.

  Nefesinizi ferahlatır.  

Diş macununuzun florür içerdiğinden emin olun. Florür, diş minesini güçlendirmek ve diş yapısını korumak açısından oldukça verimli. İçeriğinde silis gibi aşındırıcı maddelerden olan diş macunlarından sakının, özellikle de hassas diş ve dişetleriniz varsa. Güçlü ve beyaz dişlere, ferah bir nefese kavuşmak için Colgate Üçlü Etki diş macununu deneyebilirsiniz.

Bembeyaz bir gülüş için birkaç yiyecek önerisi

Elma ve kereviz gibi sert kabuklu sebze ve meyveler dişleriniz için neredeyse fırçalanmaları kadar etkili. Çiğ sebze ve meyveler lif bakımından oldukça zengin olduklarından, dişlerinizin temizlenmesine yönelik doğal birer aşındırıcı olarak görev almış olurlar. Son zamanlarda yapılan araştırmalarda somon ve ton balığı gibi omega-3 bakımından oldukça zengin olan balıkların haftalık tüketilmeleri de dişeti hastalıklarına karşı oldukça iyi geliyor. Çikolata her ne kadar şeker ihtiva etse de aslında diş çürümelerine karşı faydalı bileşenlere de sahip. Kakao çekirdeğinin kabuğunun ağız sağlığı açısından anti-bakteriyel etkileri bulunuyor. Çikolatayı kararında tüketebilirsiniz. Bir elinizde şarabınız, fonda rahatlatıcı bir müzik varsa diğer elinize de peynire batırılmış kürdanı almayı unutmayın. Peynirdeki kalsiyum, dişlerinizin üzerine adeta bir koruyucu bant çekiyor ve şarap asitlerinin dişlerinizde neden olabileceği olumsuz etkilerden de koruyor.

Çay, kahve, şarap ve sigara gibi dişlerin dış yüzeylerinde oluşan, güzel bir gülüş için doğal olarak hiç istemeyeceğiniz lekelerden kurtulmak için dişlerinizi colgate üçlü etki kullanarak  istenilen beyazlatma işlemine tabi de tutabilirsiniz. 

DİŞ MACUNU NEDİR ?

 Diş macunu ağız ve diş sağlığı bakımından önemli bir yere sahiptir. Diş macunu kalitesi sağlığınızın kalitesi anlamınada gelmektedir. Güzel bir diş macunu daha kısa bir zamanda daha beyaz dişler elde etmek anlamına gelebilir.
 
Diş Macunu seçerken insanlar dikkatli olmalıdırlar. Herhangi bir diş macunu alıp bu işi geçiştirmemeliler. Günümüzde pek çok diş macunu piyasada bulunmaktadır. Genelde fiyatından ve dış kabından kolay ayırt edebiliriz. Tabi markayı saymıyorum bile. Artık bazı diş macunu markaları kalıplaşmış durumdadır.
 
Unutmayın diş macunu ile en kolay ağız ve diş sağlığı bakımını yapabilirsiniz. Tabi diş fırçası ile birlikte

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: etki, uclu, mac125ml, dis, colgate,