Alışveriş Videosu

Derby Banyo 5'li Poşet

Derby Banyo 5'li Poşet

3.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Cilt Bakım Ürünleri | Traş Mak. Bıçakları |
Marka: DERBY
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

DERBY BANYO TIRAŞ ALETİ
 
  • İstenmeyen vücut kıllarını kolayca tıraş imkanı, 
  • Vücut temizliği için özel olarak dizayn edilmiştir.
  • Hastanelere ameliyat öncesi vücut temizliği için tavsiye edilir.  
  • Kolay kullanım özelliği,
  • Polistren plastik bölümler,

 

Derby Tarihçe (Azmüsebat San. ve Tic. A.Ş)
Azmüsebat Çakmak ve Tıraş Bıçağı San. ve Tic. A.Ş. 1987 yılında çakmak imalatı, ithalatı ve ihracatı yapmak üzere  kurulmuştur.
 
Şirket, 1987 yılında, Japon TOKAI firmasının M3L (doldurulmayan) tip çakmak üretimi ile işe başlamış olup, daha sonra dünya üzerinde yalnızca ülkemizde üretilen F4R (doldurulup taşı değişebilen) / P4R (doldurulabilen elektronik) / GMT-1 (barbekü; mutfak) tipi çakmaklarının üretimine geçmiştir. 1996 – 2000 yılları arasında M-8 mini çakmak üretimi de yapılmıştır.
 
1996 haziran ayında 1940 yılından buyana üretime devam eden türkiyenin tek tıraş bıçağı üretici firması Derby tıraş bıçağı fabrikası satın alınarak, kasım 1997’ den itibaren de tuzla tesislerimizde üretim başlamıştır. Üretilen tıraş bıçağı tipleri ise; D-1 (tek bıçaklı tıraş aleti) / D2 (çift bıçaklı tıraş aleti) / Banyo (tek bıçaklı vücut temizliği için tıraş aleti) / Profesyonel (berberler için özel paslanmaz tıraş bıçağı) / Extra (standart çift ağızlı paslanmaz tıraş bıçağı) / SAMURAI 2 (oynar başlıklı tıraş kartuşu ve makinası).
 
Şu anda üretimimize aynı çatı altında ve ürün yelpazemizi genişleterek devam etmekteyiz.
 
Ağustos 2000 ’den itibaren SAMURAI 3 (oynar başlıklı üç bıçaklı tıraş kartuşu ve makinası) üretimi ile değişik renklerde SAMURAI sap (ihracat için) üretime geçilmiştir.
 
Mayıs 2001 ’den itibaren de, M12L ve M12 (doldurulmayan uzun ve mini tip) çakmak üretimine geçilerek, M3L ve M-8 üretimine son verilmiştir.
 
Ekim 2002 ’den itibaren  ise,  SAMURAI 2 li ve 3 lü kullan-at üretimlerine geçilmiştir. Bunlar  kartelalı ve poşetli olarak piyasaya sunulmaktadır.
 
Ayrıca  Extra standart tıraş bıçağı  blisterli  üretimi  de  haziran 2003 ’den itibaren  başlamıştır.
 
Mayıs 2004’den  beri de  kozmetik birimi  devreye  girmiş  olup,  tıraş kremi  ve tıraş  köpüğü  üretimlerine  geçilmiştir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: tras, poset, 5li, banyo, derby, aleti,