Alışveriş Videosu

Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan 600 ml

Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan 600 ml

11.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Saç Bakım | Şampuanlar Lüks |
Marka: ELSEVE
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Zayıf ve Güçsüz Kırılgan Saçlar İçin 3 temel program;

* Saç dökülmesini önler, saçın kalitesini artırır.

* Saç folikülü stimüle eder,

* Saçı kökten uca güçlendirir ve saç fiberlerini besler,

ÜRÜN KULLANIMI: Her banyoda tercihen 2 günde 1 saça bir miktar uygulanır, hafif masajla köpürtülür, ardından durulanır, gerekirse aynı işlem tekrarlanır.

 

KREMSİZ ŞAMPUAN
Diğer Bilgiler :
Zayıf saçların temel besin maddeleri eksiktir. Bu yüzden saç kökleri güçsüzleşir, saçlar dış etkenlere karşı dayanıksız hale gelir ve dökülme başlar.
ARGININE ile zenginleştirilmiş özel formül :
Arginine saçın yeniden yapılandırılmasında rol oynayan en önemli aminoasitlerden biridir. Mikrosirkülasyonu hızlandırmasıyla bilinen Arginine, saçı kökten uca beslemeye yardımcı olur.
Arginine içeren yeni formülü 3 etki sağlar :
1- SAÇI YENİDEN YAPILANDIRIR
2- SAÇ KÖKÜNÜ BESLER, ENERJİ VERİR
3- SAÇ BÜYÜMESİNİ DESTEKLER

ŞAMPUAN NEDİR ?

Saçtaki; yağ, kir, deri parçacıkları, kepek, çevreden bulaşan tozlar ve diğer kirli parçacıkların, su yardımı ile saçtan ayrılarak, saçın temizlenmesini sağlayan bir temizlik maddesidir.
Şampuan su ile temas ettiğinde köpüren bir maddedir. Saçınızı şampuan ile yıkadığınızda saçlı derinizi ve saçınızı temizlerken, saçınızın doğasında bulunan yağları da saçınızdan uzaklaştırabilir.
Şampuanlama genellikle saçın taranmasına ve şekil verilmesine kolaylık sağlayan saç kremi ile birlikte kullanılmaktadır.
Şampuan, Sir Alusandro Benett tarafından 1920’li yıllarda üretilmiştir. Ancak saçı temizlemek üzere kullanılan bu sabun sonradan sağlığa zararlı bulunmuştur.Günümüzde saç ve cilt dostu zeytinyağlı,bademyağlı,defneyağlı dogal şampuanlar mevcuttur.Zeytinyaglı,defneyaglı,bademyaglı şampuanlar saç dökülmesi,kepek,parazit gibi problemli saçlar da promlemlerin çözümüne yardımcı olurlar

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: