Alışveriş Videosu

İpek Pamuklu Kulak Çubuğu Dikdörtgen 200'lü

İpek Pamuklu Kulak Çubuğu Dikdörtgen 200'lü

2.25

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Cilt Bakım Ürünleri | Kulak Çubuğu - Pamuk |
Marka: IPEK
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Tam otomatik makinelerde, el değmeden üretilen İpek Kulak Temizleme Pamukları % 100 saf pamuktan üretilir. Üründe kullanılan çubukların sağlamlıkları ve esneklikleri üretime girmeden önce test edilir. Daha sonra ise bitmiş üründe pamuğun çubuktan ayrılmadığının tespiti için gerekli testler standartlara göre uygulanır. Üretimin el değmeden yapılması hijyenik olması için çok önemlidir. Ucunda sarılan pamuğun kodeks şartlarına uygun olması gerekir. Kullanım sırasında çubuk kırılmamalı, pamuk çubuktan ayrılmamalı ve antibakteriyel özelliğe sahip olmalıdır. Bütün bunlar kulak temizleme pamuğu seçerken göremediğimiz ama sağlığımız için çok önemli ayrıntılardır. İpek Kulak Temizleme Pamukları ile kulağınızı temizlerken çok derinlere gitmemeye ve ağırlıklı olarak kulağın dış çerçevesini temizlemeye özen göstermelisiniz.

 

İpek Hakkında
1971 yılında kurulan İpek İdrofil Pamuk A.Ş. Türkiye’deki en büyük hidrofil pamuk üreticisidir. İpek ürünlerinin tamamı Türk,Avrupa ve British Farmakopelerine uygun ya da müşteriden gelen talep doğrultusunda, istenilen standartlarda üretilmektedir.
 
İlk kuruluş yıllarında sadece yurtiçi hidrofil pamuk pazarına hitap eden firma daha sonra  bina , teknoloji ve insana yaptığı yatırımlarla dünya pazarında rekabet eden kalite ve kapasiteye ulaşmıştır. İpek İdrofil Pamuk bugün, hidrofil kasarlı pamuk, zigzag hidrofil pamuk, hidrofil kulak temizleme pamuğu, hidrofil ponpon makyaj pamuğu, hidrofil makyaj pedleri ve ıslak mendillerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere , tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır.
 
 Firma Lüleburgaz’daki 45.000 metrekare açık alan üzerinde bulunan 15.000 metrekarelik kapalı alana sahip modern tesislerinde; 10.000 ton/yıl kasar,5.000 ton/yıl zigzag hidrofil pamuk, 50.000.000 paket/yıl kozmetik amaçlı hidrofil pamuk  ve 2.000 ton/yıl nonwoven water-jet hidrofil pamuk üretim kapasitesine sahiptir.
 
İpek İdrofil Pamuk kuruluş yıllarından itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermemiştir ve bunun yanı sıra ülke ekonomisine artı değerler katmayı kendisine görev bilmiştir.Bu çerçevede yurtiçi pazarın yanı sıra gerçekleştirdiği ihracatlardan dolayı her yıl İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği tarafından altın, gümüş,bronz İhracat Başarı Belgeleri ve madalyaları ile ödüllendirilmektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: ipek, kulak, cubuk, dikdortgen, 200,