Alışveriş Videosu

Veet Ağda Bantı Hassas Ciltlere Özel 12'li

Veet Ağda Bantı Hassas Ciltlere Özel 12'li

18.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Cilt Bakım Ürünleri | Ağda - Tüy Dökücüler |
Marka: VEET
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

VEET SOĞUK AĞDA BANDI

(Hassas Cilt 12’li)

 

Her genç kızın biraz yardıma ihtiyacı vardır. İşte hassas bölgelerdeki tüylerle baş etmek için çabuk ve kolay bir destek paketi. Arkadaşlarınızla bulaşacakken veya tam da sevgilinizle randevunuz olduğunda gözden kaçmış çirkin tüyleri son anda farketmekten daha kötü ne olabilir ki? İşte böyle zamanlarda Veet® Soğuk Ağda Bantları Yüz ve Bikini Bölgesi İçin bir genç kızın en iyi dostudur. Küçük, kullanışlı boyları ile yüzünüzde ve bikini çizgisinde ulaşılması zor alanlardaki tüylerin üstesinden gelmek için bundan daha uygunu olamazdı. Unutmayın, ağda yapmak da kolaydır. Sadece Veet® Ağda Bantını cildinize yapıştırın ve ani ve hızlı bir hareketle çekin, hepsi bu kadar. Hazırlık yapmanıza gerek yok. Bantlarda cildinizi yatıştıran calendula özleri bulunduğu için kızarıklık da oluşmaz. Hassas ciltler için mükemmel bir ürün. Bütün ağda ürünlerinde olduğu gibi sonuçlar haftalarca etkisini devam ettirir. Veet® Mini Kullanıma Hazır Ağda Bantları - son derece pürüzsüz, sorunsuz ciltlere kavuşmanın süper hızlı yolu.

 

VEET HAKKINDA;

 

Dünya depilasyon pazarının lider markası Veet, 80 yıllık tecrübesiyle her yıl 30 milyondan fazla kadının güzelliğine hizmet ediyor. Reckitt Benckiser, her yıl tüm dünyada 46 milyondan fazla kadına Veet ürünleri satıyor.

Reckitt Benckiser, Veet ürünlerini geliştirirken etkili sonuç veren, kullanımı kolay ürünler olması için çalışıyor ama bunlardan da önce güvenliği ön planda tutuyor. "İnovasyon" ve "Kalite" Reckitt Benckiser'in en önemli özelliklerindendir. Veet; farklı yaşlardaki ve yaşam tarzlarındaki kadınların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için geliştirdiği ürünlerini, 2001 yılından beri Türk kadınlarına da sunuyor.  Veet’in geniş ürün yelpazesiyle hayalini kurduğunuz pürüzsüzlüğe ulaşmak çok kolay!

 

BUNLARI BİLİYORMUYDUNUZ?

 

Eğer ürün geçmişte denenmişse neden tekrar test edilmelidir?

 

 • Deri çok kompleks bir organdır ve hormon değerlerindeki değişikliklere karşı çok duyarlıdır. Cildimiz sürekli değiştiği için ürünü vücudumuza uygulamadan önce içeriklerini ve kullanma talimatlarını her seferinde dikkate alıp ürün ters bir etki gösterebilir mi diye kontrol etmeliyiz.

 

Eğer cildim hassassa ne yapmalıyım?

 

 • Uyarılar ve kullanma talimatlarına uyduktan sonra ürün herhangi bir ters etki yaratmıyorsa Veet ürününü kullanabilirsiniz. Veet’in Hassas ciltler için tüy dökücü kremi ve ağda bantları bulunmaktadır.

 

Cildimi sabunla yıkadıktan ne kadar zaman sonra depilasyon yapabilirim?

 

 • Depilasyon yapmadan önce cildi sabunla yıkamak bir sıkıntı oluşturmaz; ancak cildin sabundan arındırılması ve kurutulması gerekir.

 

Tıraş olduktan ne kadar zaman sonra Veet ürününü kullanabilirim?

 

 • Bizim önerimiz tıraş olduktan sonraki 72 saat içinde Veet ürününü kullanmamanız yönündedir.

 

Veet ürünlerini tekrar kullanmak için ne kadar beklemeliyim?

 

 • Biz uygulamalar arasında 72 saatlik bir farkın olmasını öneriyoruz.

 

Kremler nasıl kullanılır?

 

 • Kremler kimyasal depilasyon ürünleridir ve tüyleri eriten moleküller içerir. Spatula, kremi kullandıktan sonra kopan tüyün cildin üzerinden alınmasını sağlar.

 

Kremler herkes için uygun mudur?

 

 • Kremler kullanım talimatlarına uyulduğu sürece herkes için uygundur. 16 yaşından küçük bireylerin ürünü bir yetişkinin danışmanlığında kullanması tercih edilir.

 

Kremleri ne kadar süreyle kullanabilirim? Son kullanma tarihi var mıdır?

 

 • Veet ürünleri üretim tarihinden itibaren 3 yıl süreyle kullanılabilir.

 

Ağdayı nasıl kullanacağım?

 

 • Ağdayı cildinize yerleştirin ve hızlı, tek bir hamlede çekin. Uygulama sonrası yeni çıkan tüyleriniz daha seyrek ve daha yumuşak olacaktır, üstelik 4 hafta boyunca tekrar depilasyon yapmaya ihtiyacınız kalmaz.

 

Ağda yapmak herkes için uygun mudur?

 

 • Ağda yapmak yaşlı, retinoid tedavisi gören ve şeker hastası olan bireyler için uygun olmayabilir. Hamilelerde ise kullanımı uygundur fakat cilt tahriş olmaya daha meyilli olabilir. Daha fazla bilgi için ilgili uyarılar ve kullanım talimatı bölümünü okuyunuz. 16 yaşından küçük bireylerin depilasyonu bir yetişkin gözetiminde yapması tavsiye edilir.

 

Ağda yaptıktan ne kadar zaman sonra Veet kullanılabilir?

 

 • Ağdadan sonra, tüyün tekrar çıkması kişiye göre değişkenlik göstermesine rağmen ortalama 4 hafta sürer. Hangi Veet ürününün kullanılabileceği tüy uzunluğuna göre değişebilir. Ancak tüyün boyutu 2-5 mm arasında olmalıdır.

 

Veet ağda ürünlerinin kullanım süreleri arasında ne kadar beklenmesi gerekir?

 

 • Tüy uzaması kişisel olduğu için zamanlamalar değişkenlik gösterebilir. Tüy uzunluğu, kullanacağınız Veet ürününe göre minimum 2-5 mm arasında olmalıdır.

 

Ağda ürünlerini ne kadar süreyle kullanabilirim?

 

 • Veet ürünleri üretim tarihinden itibaren 3 yıl süreyle kullanılabilir.

 

Daha önce ağda deneyimim yoksa, ağda yapmaya nereden başlamalıyım?

 

 • Daha önce hiç ağda kullanmadıysanız, ağda işlemine bacaklarınızdan başlamanızı öneririz. Ancak tecrübe kazandıktan sonra, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde uygulayabilirsiniz.

 

Neden ağdayı suyla temas ettirmemek gerekir?

 

 • Çünkü su, ağdanın yapışkanlığını bozar.

 

Bikini bölgesini tanımlar mısınız?

 

 • İç çamaşırınızı giydikten sonra açıkta kalan bölge bikini bölgesidir (üst bacak, kasık).

 

Veet Ağda Bantları;

 

Veet EasyStrip ağda bantlarını nasıl kullanacağım?

 

 • Ağda bandını cildinizin üzerine yerleştirin ve kavrama şeridininden tutarak hızlı, tek bir hamlede bandı çekin.

 

Nasıl en iyi sonucu alırım?

 

 • Her zaman kullanma talimatına ve uyarılara uyun. Cildinizin kuru ve temiz olmalıdır. Bandı tüylerin çıkış yönünün tersi yönünde çekin. Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar etkili sonuç elde edersiniz.

 

Bir keresinde ağda yaparken ağdayı cildimden çıkarmakta zorlandım. Ağda bandıyla ağdayı çektiğim halde hala kalıntılar varsa bunları yok etmek için kolay bir yol var mıdır?

 

 • Veet ağda bantları reçine özüne sahiptir ve suda etkisini kaybeder. Ağda bantlarını nemlendiricili temizleme mendiliyle temizleyebilirsiniz. Eğer mendiliniz kalmadıysa, bebek yağı sürülmüş veya vücut losyonlu bir pamukla temizleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: ciltmavi, hassas, banti, agda, veet,