Alışveriş Videosu

Lily Tombul Peçete 100'lü

Lily Tombul Peçete 100'lü

2.50

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Kağıt | Kağıt Peçeteler |
Marka: LILY
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Lily Peçete ;
Yenilenen kağıt yapısı ile emiciliği ve dayanıklılığı geliştirilen Lily Tombul Peçete, 30x30 cm boyutu ile tüketicilerin satışına sunuluyor.
 
Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş., 1969 senesinde İzmir'in Aliağa ilçesinde kurulmuştur. 1971 senesinde yılda 13.500 ton üretim kapasitesi ile tek yüzü perdahlı sargılık, baskılık ve laminasyonluk kağıt üretimine başlamıştır.
 
1982 senesinde Yaşar Topluluğu bünyesine katılan Viking Kağıt, "Türkiye'nin ilk özel kağıt fabrikası" ünvanını taşımaktadır. Grubun sürekli gelişme felsefesiyle birlikte 1984 senesinde genişleme yatırımına giden Viking Kağıt, bu yatırım ile kapasitesini yılda 20.250 tona yükseltmiştir. Viking Kağıt, 1994 senesinde %67'si Yaşar Topluluğu'nda olmak üzere %33 hisse oranı ile halka açılmıştır.
 
Daima gelişen bir grafikle endüstriyel sektöre yarı mamul kağıt üreten Viking Kağıt, 1995 senesinde modernizasyon çalışmalarını tamamladıktan sonra yeni atılım politikaları ile ufkunu daha da geliştirmeyi ve geleceğe daha kuvvetli bakmayı amaçlayarak 1996 senesinde Temizlik Kağıtları Sektörü'ne de girmiştir. Viking Kağıt bu sektörde, tuvalet kağıdı, havlu, peçete ve kutu mendil ürün paletiyle "lily" ve "Senso" markalı ürünlerini nihai tüketicinin "Select" markalı ürünlerini de ev dışı kullanım sektörünün beğenisine sunmuş, böylece Türkiye Temizlik Kağıtları Sektörü'nde kuvvetli bir yer kapma yolunda ilk adımı atmıştır. Müşteri odaklılığı ön planda tutarak kabul eden Viking Kağıt, 1997 senesinde "ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi"ni almayı başarmıştır.
 
Mevcut üretim, pazarlama ve satış ağı ile günümüzde Türkiye Temizlik Kağıtları Sektörü'nde kuvvetli bir üretici pozisyonunda bulunan Viking Kağıt, bağlı olduğu Yaşar Topluluğu'nun yenilikçi kimliğine uygun olarak sektördeki pozisyonunu güçlendirmeye devam edecektir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: lux24, lily, tombul, pecete, 100,