Alışveriş Videosu

Selpak Havlu 12'li

Selpak Havlu 12'li

21.90

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Kağıt | Kağıt Havlular |
Marka: SELPAK
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Daha Yumuşağı Yok!
Sevdiklerinizin kişisel temizliği ve sağlığı için yumuşacık yapısıyla Selpak Tuvalet Kağıdı sizin en büyük yardımcınız olacak.
Benzersiz yumuşaklığıyla en hassas bölgeler için bile ideal 3 katlı Selpak Tuvalet Kağıdı, kalın ve dolgun yapısı sayesinde ıslandığında elinizde dağılmıyor; tuvalete attığınızda eriyip gidiyor.
 
Selpak
 
1970 senesinden bu yana bireysel hijyeniniz ve mutluluğunuz amacıyla yüksek kalitede yenilikçi ürünler geliştirmeye devam etmektedir.
 
Temizlik kağıdı sektöründeki gelişmelerin Türk tüketicisine yansıtılması misyonunu kaliteli ve yenilikçi bakış açısı ile üstlenen Selpak, bir Eczacıbaşı İpek Kağıt markasıdır. Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi tüm ürün kategorilerinde “en yüksek kaliteli” ürünler sunan ve sektöründe lider pozisyonda olan Selpak markası, İpek Kağıt fabrika çalışanlarının tavsiyeleri doğrultusunda, kağıdın temel hammaddesi olan selülozun "Sel"i ile temizliği çağrıştıran "Pak" kelimelerinin birleşimi ile oluşturulmuştur.
 
Türkiye’nin lider markası Selpak ilklere imza atmaya devam ediyor, sadece temizlik kağıdı üretmiyor, aynı zamanda hijyeninize özen vererek sevdiklerinizle keyifli anlar paylaşmanız ve çocuklarınızın yarınlarını koruyabilmeniz için çalışıyor.
 
Eczacıbaşı Topluluğu
 
Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942 senesinde temelleri oluşturulan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.
 
Eczacıbaşı günümüzde, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.
 
Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık malzemeleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.
 
Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.
 
Eczacıbaşı, altısı yabancı ortaklı olmak üzere toplam 39 kuruluşu, 10.950 çalışanı ve 2011 sonu itibariyle 5,35 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer almıştır.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: %25, 12li, havlu, selpak, indx4,