Alışveriş Videosu

Servis Peçete 100'lü

Servis Peçete 100'lü

1.75

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Kağıt | Kağıt Peçeteler |
Marka: SERVIS
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Servis Peçete

Kağıt kalitesi aynı boyutlardaki yerel peçetelerin çok üzerinde olan Servis Peçete, rekabetçi fiyatı ile tüketicilerine kaliteyi ekonomik bir şekilde sunuyor. Kaliteyi ekonomik bir şekilde tüketiciye sunan Servis Peçete, yemek sırasında ve gündelik işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Servis Peçete, dört farklı paket boyuyla her gereksinim duyduğunuzda yanınızdadır. Servis Peçete, Eczacıbaşı Topluluğuna aittir.

 

Eczacıbaşı Topluluğu
 
Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942 senesinde temelleri oluşturulan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.
 
Eczacıbaşı günümüzde, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.
 
Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık malzemeleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.
 
Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.
 
Eczacıbaşı, altısı yabancı ortaklı olmak üzere toplam 39 kuruluşu, 10.950 çalışanı ve 2011 sonu itibariyle 5,35 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer almıştır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: 100, pecete, servis, lux32,