Alışveriş Videosu

Raid Böcek Yemi 6'lı

Raid Böcek Yemi 6'lı

14.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Tekstil - Kitap - Pet - Oyuncak | Pet Ürünleri | Böcek İlaçları |
Marka: RAID
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Raid Böcek Yemi, hamamböceklerine, kalorifer böceklerine ve diğer tüm yürüyen haşerelere karşı bir sürekli etkili üründür. Böceklerin yuvaya taşıdığı yemin diğer böceklerle paylaşması sayesinde böceklerin kökünü kurutmasına yardımcı olur.
Raid Böcek Yemi'nin özel kabı sayesinde aktif maddesi elinize bulaşmaz, pratik ve güvenli bir üründür.
Evde bulunan veya dışarıdan gelebilecek böceklerden sürekli korunmayı sağlar.

Kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Bir kutuda 6 adet böcek yem diski mevcuttur.

 

Raid Böcek Yemi, hamamböcekleri üzerinde 3 ay boyunca sürekli etkili, pratik, temiz, güvenli bir üründür. Evde bulunan veya dışarıdan gelebilecek böceklerden sürekli korunmayı sağlar. Ellere bulaşmaz, etrafa yayılmaz, rüzgarda uçuşmaz. Böcek, yem disklerinin deliklerinden geçer, çekici lezzette ve özel formüllü yemlerden bir miktar yiyerek uzaklaşır ve saklandığı yerde ölür.

Raid Böcek Yemi 2-3 güm içinde etki ettiğinde diğer böcekler arasında ani etkili yem kullanımlarında görülen yem çekingenliğine sebep olmaz.

Kullanım Şekli:

Raid Böcek Yemi disklerini ikili kalıbından birbirlerinden ayırarak, mutfak ve/veya banyonuzun köşelerine, buzdolabı, fırın arkası, duvar gibi, tezgah altı, boru gibi, dolap içi, lavabo altı gibi yerlere konulabilir.

Yem Diskini 3 ayda bir değiştiriniz. Takip için yem disklerinin üzerindeki etikete ilk kullanım tarihini yazmanız yeterli olacaktır.

 

SC Johnson güvenebileceğiniz, en yüksek kalite ve üstünlükte tasarlanmış ve imal edilmiş ürünleriyle ün kazanmıştır. 1886 yılında Samual Curtis Johnson tarafından parke temizliği için kurulmuş olan şirket, yeniliğin ilk örneği olan parkeler için özel formüle edilmiş ürün ihtiyacını tanımlamıştır, Johnson'ın pasta wax'ı.

115 yılı aşkın bir süreden sonra Johnson ailesi hala şirketin sahibi olup, şirketi yönetmektedir ve şirket dünya üzerinde 70'i aşkın ülkede varlığını sürdürmektedir.

Sermayesinin tamamı S.C.Johnson & Son, Inc.'ın ait olmak üzere 20 Kasım 1985 tarihinde Türkiye'de faaliyete başlayan Johnson Wax A.Ş.'nin merkezi İstanbul'da olup, ayrıca İstanbul dışında 3 Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

Johnson Wax A.Ş. faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde taşıdığı sosyal sorumluluk bilincinden hareket ederek; vergi mükellefiyetini yerine getirmenin ötesinde, kaynaklarının bir kısmını da kamu yararına geliştirdiği projeler için harcamaktadır. Çünkü, inanıyoruz ki; içinde yaşadığımız toplumun bize verdiklerini, tekrar onlarla paylaşmak sevincimizi ve motivasyonumuzu arttıracak, çalışanlarımıza ve şirketimize memnuniyet verecektir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: yemi, bocek, raid,