Alışveriş Videosu

Dalin Çamaşır Deterjanı 2 lt

Dalin Çamaşır Deterjanı 2 lt

29.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Temizlik | Çamaşır | Sıvı Deterjan |
Marka: DALIN
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Bebeklere özel sıvı çamaşır deterjanı

Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı, özel hipoalerjenik formülü sayesinde bebeğinizin narin cildi ve hassas ciltler için idealdir. Likit yapısı sayesinde kolayca durulanır, bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilecek kalıntılar bırakmaz. Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanının formülü bebeğinizin çamaşırlarında oluşabilecek mama, süt, meyve vb. inatçı lekelerin temizlenmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir...
 
Dalin markası, 1974 yılından beri Türk tüketicisine kaliteli ürünler sunan Kopaş Kozmetik & Pazarlama A.Ş tarafından 1983 yılında yaratıldı. Dalin; son 29 yıldır bebek bakımı konusunda çeşitli kategorilerde genişleyerek; bebek ve çocuk saç bakım, bebek cilt bakım, bebek temizlik mendilleri, bebek deterjanı, bebek-çocuk güneş ürünlerinden bebek çaylarına kadar pek çok kategoriyi tüketicileriyle buluşturdu. 1983 yılından bugüne kadar bebek bakım uzmanlığı ile adını duyuran Dalin markası, gün geçtikçe yeni tüketicilerin katılımı ile büyüyen pazarda sürekli en iyiyi, en kaliteliyi ve en yeniyi tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 
Ürün
 
Bebek cildi, yetişkinlerin cildine göre farklı ve narindir. Bebek bakım ürünlerinin en önemli özelliği bebeklerin hassas ciltlerine uygun yumuşak bakım yapmasıdır. İşte bu nedenle bebeklerin bakımı için özel tasarlanmış, kaliteli ürünler bebek bakımına önem veren annelerin ihtiyaçları doğrultusunda piyasada yerini alıyor. Dalin markası 29 yıldır, bebeklerin doğumdan itibaren tüm ihtiyacı olan ürünleri en yüksek kalitede sunuyor. 2000 yılına kadar ağırlıklı olarak bebek şampuanı pazarında bulunan Dalin, bakım ürünleri, ıslak mendil ürünleri, bebek bakım gereçleri olmak üzere bebeklerin temel bakım ürünlerini karşılamaya ve “Bebek Bakım Uzmanı” olarak anılmaya başlandı.
Tüketicilerin yıllardır büyük güvenle kullandığı Dalin ürünleri, Kopaş Kozmetik ve Bilim İlaç’ı da bünyesinde bulunduran Bilfar Holding’in Çerkezköy tesislerinde üretiliyor. 24 bin m2’ye yayılan tesislerde, en son teknolojinin tüm olanakları kullanılarak büyük bir dikkat ve titizlikle üretim yapılıyor. Hammadde seçiminden paketlemeye, ürün kalite testlerinden dağıtıma kadar her biri konusunda uzman çalışanlar, üretimin her aşamasında aynı özeni ve yetkinliği gösteriyorlar.Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş.’de üstün üretim standartlarından günlük işler yürütme biçimine kadar tüketicilere sunulan kalite ve bunun sonucu olarak alınan güvenin belkemiği, QAS (Quality Assurance System) olarak biliniyor. Bünyesinde nitelikli ve iyi eğitimli personel çalıştıran Dalin, GLP normlarına uyan araştırma laboratuvarlarında güçlü lojistik sistemi ve etkin hammadde akışıyla kapsamlı bilgi birikimi ve dokümantasyon sistemi kullanıyor. Dalin’in tüm üretim işlemleri GMP (Good Manufacturing Practice) normlarına tam bir uyum içinde gerçekleştiriliyor. Buna paralel olarak da üretimin bilimsel boyutunu oluşturan Ar-Ge çalışmaları, teknik analizler ve testler gibi konular uluslararası GLP (Good Laboratory Practice) normlarına uyan Formül Geliştirme Departmanı’nda yapılıyor.
 
DETERJAN NEDİR ?
Deterjan, petrol türevlerinden elde edilen, temizleme, arıtma özelliği bulunan, toz, sıvı veya krem durumunda olabilen kimyasal madde, arıtıcı. Deterjanın, kelime anlamı kir sökücü olup sabun dışındaki temizleyicilerin tümünü kapsar. Yüzey aktif özelliği nedeniyle temizleme işlerinde kullanılan, içinde yardımcı kimyasal maddeler de bulunduran karışımlara deterjan denilmektedir.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: deterjani, camasir, dalin,