Alışveriş Videosu

Vileda Oluklu Yeşil Sünger 5'li

Vileda Oluklu Yeşil Sünger 5'li

6.75

   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Vileda Yeşil Sünger, güçlü ve dayanıklı bir üründür. Yeşil ovalayıcı yüzeyi sayesinde etkin temizlik sağlar. Özel yeşil dokusu en zorlu kirleri söker alır. Akıllı dokusu üstünde kir biriktirmez, tüm kir ve artıklar su ile kolayca akar gider. Tava, çelik tencere, evye ve benzeri sert yüzeylerde mükemmel temizlik sağlar. Dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanım için idealdir.Kalın sarı köpüğü ve tırnak koruyucu şekli ellerinizi kirden uzak tutarken tırnaklarınızı korur. 

önemli : Yeşil yüzeyi teflon, cam ve cilalı yüzeyler gibi hassas bölgelerin temizliğinde kullanılması önerilmez.

 

Bir aile işletmesi olan Freudenber Household Products, 60 yıl içinde geniş bir ürün yelpazesi yaratıp,mekanik temizleme ürünleri segmentinde pazar lideri olmuştur.En yüksek kalite standardına odaklanıp, tüketici ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur.ECARF ve Stiftung Warentest gibi birçok bağımsız enstitülerin test sonuçları ve sürekli olumlu müşteri görüşleri, vileda ürünlerinin yüksek kalitesinin göstergesidir.Ürünlerin tüketiciye sağladığı yararların yanısıra,ürünlerin en son teknoloji ile tasarlanıp üretilmesi, sağlam dayanıklı olması özel önem taşımaktadır.Vileda sürekli olarak yeni ürün geliştirirken, mevcut ürünleride optimize etmektedir.FHP araştırma ve geliştirme bölümleri, ürünlerin dayanıklılık ve kullanım ömrünü uzatan yeni standartlar tanımlar.FHP kalite kontrol laboratuvarlarında yapılan sıkı testler yüksek kalite beklentilerini garanti eder.Vileda, en üst kalite, yenilikçi, dayanıklı ve paranın karşılığı ürünleriyle ev tüketicilerinin yardımcısıdır.
 
Vileda'nın kökleri 1849 da Carl Johann Freudenberg'in Weinheim,Almanya'da Heintze end Sammet tabakhanesini almasına dayanır.Buradaki deri ürünlerinin yüksek kalitesi sayesinde,tabakhane Avrupa'nın en büyüğü oldu.
 
Vileda´nın kökleri, Freudenberg tarihine ve onun uzun dönemli firma felsefesine kadar dayanır. 1948 yılında ilk çıkışından beri Vileda en iyi kalite ev ürünleri olarak anılır. En son teknoloji kullanılarak güvenli malzemelerden geliştirilerek üretilen dayanıklı ve kullanışlı ürünlere odaklandık. Gelecek nesillerin ve günümüz beklentilerini karşılayarak, ekolojik, sosyal ve ekonomik değerlerle sürdürülebilir yaklaşımla devam etmek istiyoruz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: oluklu, yesil, sunger, vileda,