Alışveriş Videosu

Teno Peçete 100'lü

Teno Peçete 100'lü

1.15

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Kağıt | Kağıt Peçeteler |
Marka: TENO
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Kağıt kalitesi aynı boyutlardaki yerel peçetelerin çok üzerinde olan Teno Peçete, rekabetçi fiyatı ile tüketicilerine kaliteyi ekonomik bir şekilde sunuyor. Kaliteyi ekonomik bir şekilde tüketiciye sunan Teno Peçete, yemek sırasında ve gündelik işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Teno Peçete, dört farklı paket boyuyla her gereksinim duyduğunuzda yanınızdadır. Teno Peçete, Hayat Gruba aittir.
 
HAYAT GRUBU
 
Kiğılı Ailesi'nin hisselerini elinde tuttuğu Hayat Grubu, çoğunluk olarak kimya ve ağaç sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
 
1937 senesinde tamamı yerli sermaye ile kurulan Hayat Kimya A.Ş., Hayat Temizlik ve Sağlık Ürünleri AŞ, Limaş Liman İşletmeleri A.Ş., Kastamonu Entegre A.Ş. ve Yongapan Orman Ürünleri A.Ş. şirketleri faaliyetlerini Hayat Holding'e bağlı olarak gerçekleştirmektedir. 
 
Hayat Kimya, Temizlik ve Sağlık Ürünleri, BİNGO, TEST, HAS, MOLPED, JOLY, MOLFIX ve BEBEM, PAPİA, FAMİLİA ve TENO markalarıyla ev temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri, kadın hijyen ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve temizlik kağıdı ürünlerini dünya standartlarındaki üretim teknolojisiyle İzmit Yeniköy Entegre Üretim Fabrikaları'nda üretmektedir. 
 
Teknolojik altyapı desteği, kojenerasyon tesisi, sürekli proses kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirdiği Hayat Kimya'nın bu yeni yatırımı, kalite-fiyat performansını yükselterek, tüketici isteklerine daha uygun cevap verebilen ve uluslararası rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır.
 
Gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çağdaş, tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarının mutluluğuna odaklı bir şirket olarak bulunduğu sektörlerde lider olmayı hedef olarak belirleyen Hayat Grubu, yaygın satış ağı, yoğun reklam kampanyaları, geniş ürün yelpazesiyle, Türkiye ve birçok ülkede en çok satan ve güvenilen markalara sahiptir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: 100lux32, pecete, teno,