Alışveriş Videosu

Sana Hamurişi Paket Margarin 250 gr

Sana Hamurişi Paket Margarin 250 gr

2.95

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Kuru Gıda | Çorba - Sıvı Yağlar - Margarin | Margarinler | Margarin Paket |
Marka: SANA
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Sana Tarihçe

Sana, 1953 yılında ilk defa Türk tüketicisini margarinle tanıştırdı. Tüketiciyi margarin konusunda bilinçlendirmek Sana'nın ilk misyonu oldu, çünkü margarin Türkler için yeni bir besin kaynağıydı. Sağlıklı ve dengeli beslenmek için margarinin önemi vurgulandı. Vitaminlerle zenginleştirilmiş Sana, Türk mutfağının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Artık herkes margarin deyince Sana'yı düşünüyordu. 1989 yılında Sana, tarihi bir dünya rekoruna imza attı ve 130,000 ton satan tek margarin olarak dünya tarihine geçti. Sana, ilk çıktığı günden bugüne her zaman lider olmayı başardı. Şu anda pazarın en büyük ve lider markası Sana'dır.

Ürün Çeşitleri

Sana, Türkiye'nin margarin pazarında 6 farklı çeşitle yer alıyor. Bunlar artık klasikleşmiş lezzeti ile tüm mutfaklarda taht kurmuş olan Sana, ekonomik bir seçim arayanlar için Sana Mutlu Aile, Türkiye'nin Zeytinyağı içeren ilk zeytinyağlı margarini Sana Zeytinyağlı, Sana Tereyağ Tadında, buzdolabından ilk çıktığı anda bile kolayca sürülen Sana Kâse; Sana'nın, tüketicilerin yeni lezzetler arayışını göz önüne alarak piyasaya çıkardığı, tamamen ekmek için yaratılmış özel bir ürün olan Sana Ekmeküstü ve Sana'larin en marifetlisi Sana Hamurişi.

Yenilikler

Sana'ların en marifetlisi Sana Hamurişi, hamurişlerinizde mükemmel sonucu almanız için en büyük yardımcınız olacak.

Bunları Biliyor musunuz?

Margarin, zeytinyağ, ayçiçek, soya ve palm yağları gibi bitkisel yağlardan üretilmiştir.

Margarinler, bu yağlardan üretildikleri için kolesterol içermez.

Margarinler, Omega-3 ve Omega-6 elzem yağların iyi bir kaynağıdır. Bu yağlar, hücre duvarının yapıtaşlarını oluşturur ve kolesterolün düşürülmesinde etkilidir.

Margarinler, A, D ve E vitaminlerinin iyi bir kaynağıdır ve bu vitaminler yağlarla birlikte alındığı takdirde vücuda faydalı olmaktadır. A vitamini, görme yeteneğinde, cildin daha sağlıklı olmasında ve bağışıklık sisteminde önemli rol oynar. D vitamini, kalsiyum emilimini sağlayarak kemik ve dişlerin güçlenmesinde etkilidir. E vitamini ise hücre duvarında doymamış yağların korunmasında yardımcı olur.

Margarinler tereyağına göre, daha fazla doymamış yağ (kan kolesterolünü düşüren) ve daha az doymuş yağ (kan kolesterolünü yükselten) içermektedirler.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: 250, margarin, sana, paket, hamurisi,