Alışveriş Videosu

Tat Garnitür Cam 580 ml

Tat Garnitür Cam 580 ml

4.25

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Kuru Gıda | Konserve - Soslar - Unlu Mamüller | Konserve Grubu | Sebze Konserve |
Marka: TAT
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Pratik, doğal ve katkısız! En sıkıştığınız anlarda muhteşem sofralar için kurtarıcınız Tat Konserveler.. Sağlık ve lezzeti bir arada bulmanın güvenini ve keyfini yaşayacaksınız.
 
İçindekiler:Su, bezelye , havuç , patates ve tuz
Raf Ömrü:36 ay
Net Ağırlık: 340 g
 
Besin Değerleri Tablosu
BESİN ÖĞELERİ 100 g'da
Protein : 2,75 g
Yağ : 0,42 g
Karbonhidrat : 12,26 g
Enerji : 54/226 Kcal/Kj
 
Sağlığı ve lezzeti ürünlerinde birleştiren TAT'ın en önemli ilkelerinden biri; kalite ve hijyen standartlarına uygun üretim yapmak. TAT'ın tüm işletmelerinde, Türk Gıda Kodeksi'ne ve Türk standartlarına uygun olarak üretim yapılıyor. İhracatta ise yabancı firmaların spesifikasyonları dikkate alınıyor. TAT'ın kalitesini ve güvenirliğini alınan uluslararası belgeler de kanıtlıyor. TAT, İngiliz Bağımsız Denetim Kuruluşu AIB'nin hijyen ve sanitasyon alanında "Excellent" belgesine ve Japon standartlarını belirleyen "Japanese Agriculture Standart" belgelerine sahiptir. Ayrıca, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Yenişehir ve Balıkesir İşletmeleri hem BVQI hem de TSEden ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine sahiptir.
 
Tat, 2004 yılında, IFS (International Food Standards) belgesini de alarak domates ve domatesli ürünlerinin kalitesini uluslararası alanda bir kez daha kanıtladı. Türkiye'de çok az sayıda markanın sahip olduğu IFS, ihracat yapılan firmaların özellikle aradığı bir belgedir. IFS (International Food Standards); gıda sektörüne özgü HACCP, ISO, işçi sağlığı ve iş güvenliği, Hijyen ve sanitasyon, GMP (Good Manufacturing Practices) uygulamalarını içeren, tüm Bunların uygulanması ile de güvenli gıda üretiminin teminini sağlayan kompleks bir standarttır. Avrupa'daki birçok firma, artık bu belgeye sahip markalarla çalışmayı tercih ediyor.
 
Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden TAT, çevreye karşı duyarlı olmayı kendine ilke edinmiş bir markadır. Tarımsal sanayii kuruluşlarının en önde geleni olan TAT, kendi konusunda tarımın gelişmesine katkısının yanında çevre korunmasına da önem veriyor. Çevreye zarar vermeden üretim yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yenilikler tüm tesislerde hayata geçiriliyor.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: tat, 580, garnitur, cam,