Alışveriş Videosu

Uno Sofra %100 Tam Buğday Ekmeği 360 gr

Uno Sofra %100 Tam Buğday Ekmeği 360 gr

5.14

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Kuru Gıda | Konserve - Soslar - Unlu Mamüller | Unlu Mamüller |
Marka: UNO
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Beslenme, insanın büyümesi ve gelişimi, yıllar boyu sağlığının ve üretkenliğinin devamını sağlayabilmesi için vücuduna faydalı besinlerin alınarak bu besinleri faydalı bir biçimde vücutta kullanabilmesidir. Ülkemizde beslenme bozukluğunun sebep olduğu bir sürü rahatsızlık bulunur.

 

Bu rahatsızlıklar çocuklar ile bebeklerde malnürtisyonu, kansız kalma, şişmanlık, vitamin eksiklikleri problemi, guatr, dişlerin çürümesi olarak görülür. Yetişkinlerdeyse şişmanlık, şeker hastalığı, hipertansiyon, kalp hastalığı ve damarlarda görülen hastalıklar sebep olduğu hastalıkların bazılarıdır. Yeterli olmayan ve de hatalı beslenmelerin sebepleri, yetersiz gelen ekonomik koşullar, yetersiz bilgiler ile uygulamada yapılan hatalardır. Yapılan araştırmaların göstergesi Tam Buğday Ekmeği besin değeri çok fazla olan besinlerdendir.

 

 

UNO Türkiye’nin ekmek pazarının ilk ve tek ikonik markasıdır. Türkiye paketli ekmek pazarının yaratıcısı ve öncüsüdür.


UNMAŞ; paketlenmiş ekmek, kruvasan, çörek ve galeta gibi atıştırmalık ürünlerini, modern ve yüksek teknolojiye sahip entegre tesislerinde üretmektedir.


UNMAŞ, “UNO” markası altında pazarlanan 40’tan fazla ürünü her gün Türkiye’nin 73 ilindeki 11.000’den fazla satış noktasına doğrudan dağıtmaktadır. UNMAŞ 2010 sonu itibariyle Türkiye’deki perakendecilik sektöründe paketlenmiş ekmek pazarındaki % 61’lik payı ile pazarın lideri konumundadır.


UNMAŞ, uluslararası sertifikalı üstün hijyen standartlarındaki tesislerinde üretilen geniş ürün çeşitliliğiyle, endüstriyel fırıncılık ürünlerinde çözüm ortaklığı sunmaktadır. Müşterilerinin talepleri  doğrultusunda özel olarak üretilen 300’ün üzerindeki pişmiş ve yarı-pişmiş donuk ürünleri, ev-dışı yemek uygulamalarının taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.


UNMAŞ, dünyanın önde gelen çok uluslu fast food zincirleri, oteller, havaalanı, catering şirketleri ve yerel restoran zincirleri de dahil olmak üzere, geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Her  ihtiyaca özel olarak üretilen ürünler, ülkenin her köşesindeki küçük sandviç dükkanlarında olduğu kadar, Türkiye’nin her tarafındaki prestijli eğitim kurumlarında, kafelerde ve restoranlarda da sunulmaktadır.


UNO; Profesyonel Donuk Ürünler serisi ile, dünyanın her yerinde özel lezzetli ekmek ve unlu mamulleri seçip, müşterilerine en iyi kalitede pişmiş ürünleri sunan çözüm 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: uno, 360, sofra, %100, tam, ekmek, bugday,