Alışveriş Videosu

Molped Ultra Kuru Uzun Süper Eko 28 Ped

Molped Ultra Kuru Uzun Süper Eko 28 Ped

8.75

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Hijyen Bezleri - Bebe Ürünleri | Hijyenik Bezler | Bayan Pedleri |
Marka: MOLPED
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Yeni geliştirilmiş "3' lü Kanat Sistemi" ile kanatlar çamaşırınızı 3 noktadan daha iyi kavrayarak, ped ile çamaşırı bütünleştirir, sıvının kenardan sızmamasını sağlar. Böylece özel günlerdeki hareket özgürlüğü ile kendinizi daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
 
Çift Etkili Koruma Bölgesi, "Ekstra Mavi Bölge" ye gelen sıvıyı hızla emer, böylece sıvıyı kenarlardan uzak tutar. Emilen sıvıyı her noktaya eşit olarak dağıtır ve süper emici tabaka içerisine aktarır. Burada sıvıyı jelleştirerek içeride hapseder. Emilen sıvının tekrar cildinizle temas etmesini önler.Bu sayede cilt tahrişten korunur.
Yeni geliştirilmiş desenler sayesinde sıvıyı daha hızlı emer, tüm kenarlardan sızmalara engel olur.
 
Süper emici tabaka sayesinde istenmeyen kokuların oluşumunu kontrol eder.
Havayı geçiren dış yüzeydeki mikro gözenekler, hava sirkülasyonu sağlayarak, nem oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildiniz rahatça nefes alırken, siz daima güvende olursunuz.
 
Kullanımı;
 
  • Yapışkan yüzeyi koruyan özel poşedi pedin üzerinden ayırın.
  • Pedi, kanatlar yanlara gelecek şekilde yapışkan yüzeyinden çamaşırınıza tutturun.
  • Pedin kanatlarını çamaşırınızın altına katlayarak tutturun.
  • Kullanılmış pedi çöpe atın, kesinlikle tuvalete atmayın.
  • Rahatınız ve sağlığınız için Molped' i en geç 3-4 saatte bir değiştirmenizi öneririz.
 
HAYAT GRUBU
 
Kiğılı Ailesi'nin hisselerine sahip olduğu Hayat Grubu, genel ağırlıklı olarak kimya ve ağaç sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
 
1937 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan Hayat Kimya A.Ş., Hayat Temizlik ve Sağlık Ürünleri AŞ, Limaş Liman İşletmeleri A.Ş., Kastamonu Entegre A.Ş. ve Yongapan Orman Ürünleri A.Ş. şirketleri faaliyetlerini Hayat Holding'e bağlı olarak gerçekleştirmektedir. 
 
Hayat Kimya, Temizlik ve Sağlık Ürünleri, BİNGO, TEST, HAS, MOLPED, JOLY, MOLFIX ve BEBEM, PAPİA, FAMİLİA ve TENO markalarıyla ev temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri, kadın hijyen ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve temizlik kağıdı ürünlerini dünya standartlarındaki üretim teknolojisiyle İzmit Yeniköy Entegre Üretim Tesisleri'nde üretmektedir. 
 
Teknolojik altyapı desteği, kojenerasyon tesisi, sürekli proses kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirdiği Hayat Kimya'nın bu yeni yatırımı, kalite-fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve uluslararası rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: eko, super, uku, ode, 4al3, molped, 28x16,