Alışveriş Videosu

Pınar Süt Çilekli 200 ml

Pınar Süt Çilekli 200 ml

1.15

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Taze Ürünler | Sütlük Grubu | Süt | 1/5 UHT Aromalı ve Sade Sütler |
Marka: PINAR
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Pınar Kido, süte eğlence katmaya devam ediyor. Kakaolu, çilekli, muzlu ve bisküvili çeşitleriyle çocukların favorisi olan Pınar Kido, reklam yıldızlarını Kido tutkunu çocuklar arasından seçiyor. Çocuklar, Pınar Kido’nun www.kido.com.tr internet sitesine Kido ile en eğlenceli, özgün, yeteneklerini gösteren, yaratıcı, sevimli ve ilginç anlarının fotoğraflarını yüklüyor, dilerlerse Facebook, Twitter ve Friendfeed üzerinden bu fotoğrafları paylaşabiliyor ve halkın beğenisine sunuyorlar. Çocuklar, birden fazla fotoğrafla da yarışmaya katılıp kazanma şanslarını artırabiliyor.

Türkiye genelinde 4 – 12 yaş aralığındaki tüm çocukların velileri aracılığıyla katılabildiği yarışmanın son katılım tarihi 20 Mayıs Cuma. Pınar yetkilileri ve uzmanlar tarafından oluşturulacak özel bir jüri, öncelikle ilk 10 finalisti belirleyecek. Ardından seçilen 5 çocuk Pınar Kido’nun yeni reklam yıldızı olma fırsatına sahip olacak. Pınar Kido’nun yeni reklam yıldızları TV reklamlarında oynayabilecek; dergi, gazete, internet gibi farklı mecralarda yıldızların fotoğrafları kullanılabilecek

Pınar’ın çocuklar için ürettiği Kido Ailesi, çoçuklar ve anneler tarafından ilgi görüyor.

Doğal Pınar’ın çocuklar için ürettiği Kido Ailesi, çoçuklar ve anneler tarafından ilgi görüyor. Doğal meyveli sütler, kakaolu süt, puding, krem ve üçgen peynirlerden oluşan Pınar Kido ürünleri yeni ambalajlarıyla da dikkat çekiyor.

Kido, Pınar Kido Sütlerle beslendi, daha da büyüdü, gelişti... Çünkü Kido Sütün içinde gerçek meyveler var! Kido gerçek muzlu, çilekli ve kakaolu sütlerden içiyor, hem çok eğleniyor, hem de yeni maceralar için güç topluyor.

Kido Puding Bu kutular enerji saçıyor! Macera dediğin hem eğlenceli, hem de yorucu bir şey… Bu yüzden Kido'nun muhteşem enerji kaynakları var: Muzlu ve çikolatalı Kido Puding'ler! Besleyici ve eğlenceli Kido Puding'le güç toplayan Kido, maceraya tam gaz devam ediyor!Kido Üçgen Peynir Bu kutular enerji saçıyor! Macera dediğin hem eğlenceli, hem de yorucu bir şey… Bu yüzden Kido'nun muhteşem enerji kaynakları var: Muzlu ve çikolatalı Kido Puding'ler! Besleyici ve eğlenceli Kido Puding'le güç toplayan Kido, maceraya tam gaz devam ediyor!

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: pinar, sut, 1/5, cilek,