Happy Can ile hem eğlenin hem kazanın

Süper kahraman Happy Can eşliğinde, boş zamanınızı keyifli bir şekilde geçirirken, birbirinden lezzetli ve kullanışlı hediyeler kazanabilirsiniz!

happycan1

Happy Can oyunu bisküvi ve krakerler gibi lezzetli atıştırmalıkların ve birçok çeşitli ürünlere karşı açılan eğlenceli bir savaş oyunu. Süper kahramanınız Happy Can'ı dokunmatik ekranda aşağı yukarı oynatarak, karşıdan gelen ürünlere ateş etmek için dikkatli bir şekilde yönetmek gerekiyor. Ürünlere ateş edilmesinin ardından içerisinden çıkan lezzetleri yakalayarak puanları cebinize indirin. Oyun sırasında sürpriz güçlendiriciler sayesinde de ürünlere karşı daha hızlı meydan okuyabilir, daha kısa sürede daha fazla puan toplayabilirsiniz.

Detaylı oyun kuralları zaten oyunu mobil aygıtınıza yükledikten sonra ulaşabileceğiniz şekilde hazır bulunacak. Eğer dokunmatik ekranda hem ateş edip, hem karakterin hareketlerini kontrol etmekte zorlanırsanız, menüden ayarlar sekmesine girip hareketi düğmeler ile kontrol edebilirsiniz. Hem Android hem de iOS işletim sistemlerinin uygulama marketleri olan Google Play Store ve App Store’dan saniyeler içerisinde telefon ya da tabletinize indirip, keyifli atıştırmalıklara bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

happycan2

Oyunda dikkat edilmesi gerekenler, her rastgele atışın 50 puan kaybettireceğidir. Bu durum hızlı savunmanızı sağlarken oyun sonundaki puan değerlendirmesine olumsuz yansıyacaktır. Ayrıca, ürünlere temas etmeden ateş etmek de önemli kurallardan. Happy Can oyunu her girişte yeniden başlar ve puanlar da tek oyun için hesaplanır. Oyuncunun geçerli puanı, o ana kadar oynanan oyundan alınan en yüksek skor olarak hesaplanır.

Happy Can bonusları seri atış bonusu, kalp bonusu, üçlü atış bonusu ve happy avantaj kartı bonusu olarak gruplara ayrılır. Seri atış bonusu, 10 saniye boyunca otomatik olarak sürekli atış sağlar ve daha fazla puan kazanmaya yardımcı olur. Kalp bonusu ise oyuncuya ek 1 can verir. Üçlü atış bonusu, 10 saniye içinde üçlü atış sağlar. Happy avantaj kartı ise, ekranın ortasında ateş açarak ürünlere isabet ettirmeyi kolaylaştırır, hızlı puan kazandırır ve ürünlere çarpmaya engel olur. En eğlenceli alışveriş oyunu olarak son zamanlarda çokça indirilen Happy Can uygulaması, gittikçe zorlaşan seviyelerden oluşmakta ancak her seviyede daha heyecanlı anlar sizleri bekliyor.

Nisan ayı içerisinde sonlanacak olan bu oyun sonucunda kullanıcıların aldıkları puanlara göre hediyeleri kargo ile teslim edilecektir. Keyifli alışveriş ve oyun deneyimi yaşamak isteyen herkese, her yaşa uygun olan eğlenceli uygulama Happy Can uygulama marketlerinde kullanıcılarını bekliyor.

Happy Can oyununu indirmek için tıklayın