Alışveriş Videosu

Garnier Color Natural Çarpıcı Renkler Saç Boyası 7 Yoğun Kumral

Garnier Color Natural Çarpıcı Renkler Saç Boyası 7 Yoğun Kumral

8.90

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Kozmetik | Saç Bakım | Saç Boyaları |
Marka: GARNIER
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Garnier Color Nat Carp Renk 7.0 Yogun Kumral

 

 

 

Garnier 60 yıldan uzun bir süredir eşsiz saç boyaları üretmekte ve saçlar üzerindeki olumlu etkisi kanıtlanmış doğal içerikleri saç boyası ile özenle birleştirmektedir.
Garnier renklerdeki yaratıcılığını, yeni teknolojisiyle birleştirir. Yoğun, doğal, zarif yada parlak, Garnier saç boyaları bir saç boyasından beklediğiniz tüm isteklerinizi yerine getirecek.

 

Garnıer’e göre güzellik hepimizin içindedir.Herkes kendi doğal güzelliğini içinde barındırır ve herkes bu güzelliğin dışarıya yansımasını sağlayacak güce sahiptir.

 

Garnier kadını; kendine güvenen ama yine de görünüşünü iyileştirmek isteyen kadındır.Kendine iyi bakarak iç güzelliğini dışarı yansıtır ve etrafındaki insanları kendine doğru çeker. Garnier için güzelliğin amacı mutluluk ve başkalarının yanındaki rahatlık hissidir.

 

Saç boyama ve boyatma kuralları;

 

Renk seçerken profesyonel birine danışın..


Saçınızı doğru boyamak için sadece tek bir fırsatınız varsa ve saçlarınız ilk defa boyayacaksanız işi bilen birinden renk konusunda yardım almanızda yarar var. Koyu veya açık renk istiyorsanız, saç boyasında uzman kişi renk seçimi noktasında yardımcı olabilir.

 

Saç renginizi aşamalı olarak değiştirin..


En büyük problem renk seçimi değildir. Sebep ne olursa olsun insanlar her zaman çok koyu tonları seçer. Saç boyası alıyorsanız her zaman yavaş yavaş daha koyulaştıracağınız açık renkleri tercih edin. İlk önce koyu renk boya uygularsanız rengi açmanız daha zorlaşır. Koyu renkler açılamaz, sonuç olarak saç renginizi değiştirmeniz daha zor olur.

 

Ailenizin saç rengine bağlı kalın..


Örneğin doğal saç renginiz koyu kahvenin dördüncü tonu. Her insanın saç renginin bir tonu vardır. Üç renk ailesi vardır: Siyah, Kahverengi, Sarı.. Her kategorinin açık, orta ve koyu tonları vardır. Tonlarda 1,2,3 koyu tonlar, 3,4,5 kahverengi tonlar, 6,7,8, 9 ise sarı tonlardan oluşuyor. Bir sabah kalktınızda rüyanızda gördüğünüz sarışın siz ile boyadan sonraki kesinlikle aynı olmayacak. Örneğin doğal saç renginiz koyu kahverengiyse açık kahverengiyi deneyin. Koyu sarışınsanız koyu kahverengiyi denemenizi önermek doğru olmaz.

İhtiyacınız olan şey tek renk
Saçlarınıza kendi başınıza gölge veremezsiniz. Bu nedenle saçlarınızı boyamak istediğinizde tek rengi tercih edin. Gölge renk seçiminizin ise, doğal saç renginiz ile tercih ettiğiniz boya rengi arasında kalan ton olmasına dikkat edin.

 

Saçlarınızın diplerine kadar boyayın..


Boyayı mümkün olduğunca saç köklerine yakın uygulamaya çalışın. Özellikle göze çarpan kısımları dikkatli boyayın. Saçlarınızın iyi boyanması için yaprak gibi hazırladığınız aliminyum folyonun arasına tost gibi saçlarınızı koyabilirsiniz. Böylece saçlarınız diplerine kadar iyice boyanır.

 

Saçınızı boyayan uzmanınızı beğenmediyseniz değiştirin..


Kuaförde saçlarınızı boyayan kişi aynı zamanda sevgilisiyle konuşuyor ya da dışarı da sigara içmeye çıkıyorsa, onunla daha fazla zaman kaybetmeyin. Eğer saç stilistiniz ne istediğinizi anlatmanıza rağmen anlamıyorsa, kalkın, teşekkür edin, birlikte istediğinizi yapamayacağınızı anladığınızı söyleyin ve başka birine başvurun.

 

Saç renginizle duygularınızı yansıtın..


İnsanlar ruhsal durumlarını anlatmak için saç renklerini değiştirir. Etrafınızda saç rengi ile mesaj vermeye çalışan, değişen ruh haline göre saç rengini sık sık değiştiren insanlar görürsünüz. Eğer sizin de içinizden bu tür bir istek geliyorsa, kendinize bir iyilik yapın. Saç renginizi profesyoneller gibi boyayabilir ya da bir profesyonelden yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: yogun, renk, carp, nat, color, garnier, kumral,