Happy Center
Happy Center Müşteri Hizmetleri

Türkiye'de İlk Raf Sistemli Online Market Alışverişi Hizmetinizde.. Tüm Mağazalarımızda Ticket,Multinet,Set Kurumsal, Sodekso,win win, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Çekleri geçerlidir. 13 Mayıs 2014 Salı Günü Saat 09:00'da İnanılmaz İndirimler Başlıyor! Happy Center 17. Yıldönümü Şenliği Başlıyor! www.happy.com.tr Yenilendi! AYLIK MAĞAZALARIMIZI ZİYARETÇİ SAYIMIZ 2.000.000 U GECTI. TEVECCUHUNUZE TESEKKURLER. (16.12.2011 17:12:00) MAĞAZAMIZDAN YAPTIĞINIZ ALIŞVERİŞLERİNİZİ VE PUANLARINIZI SİTEMİZDEN KART NO NUZU GİREREK GÖREBİLİRSİNİZ, AVANTAJ KART LİNKİNE BASINIZ. (06.03.2008 19:04:00) AVANTAJ KARTINIZLA ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ YAPTIĞINIZ HER ALIŞVERİŞTE PUAN TOPLAYIN VE AŞAĞIDAKİ KATALOĞUMUZDAN HEDİYENİZİ SEÇİN (06.03.2008 19:05:00) TÜM MAĞAZALARIMIZDA TICKET, MULTİNET ,SET KURUMSAL VE WİN WİN GEÇERLİDİR. %0 KOMİSYON VE SADECE TÜKETİME HAZIR GIDALAR DA GEÇERLİDİR. (26.03.2010 21:34:00) PİLİÇ, YUMURTA VE SARKÜTERİ ÜRÜNLERİ (28.02.2008 09:51:00) SEBZE MEYVE (24.10.2007 10:21:00) ET ÜRÜNLERİ (14.02.2008 15:47:00) TÜM MAĞAZALARIMIZDA MULTİNET GEÇERLİDİR. %0 KOMİSYON (28.02.2008 09:41:00)
Yemek Tarifleri Anne ve Bebek Ev-Dekorasyon Kadın Sağlık Teknoloji Oyun Video Tasarim
UNILEVER
Elidor 
 
Elidor olarak, Türk kadınıyla ilk kez buluştuğumuz 1973 yılından bu yana, onlarla sürekli iletişim içerisinde kalarak, farklı saç sorunlarına ve ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Türkiye’nin marka bilinirliği en yüksek saç bakım markası olan Elidor, arkasındaki global gücü, teknolojisi ve sürekli yenilenen kimliğiyle kadınlara her zaman ilkleri ve daha iyisini sunmayı hedefliyor.

 

Elidor’un dünü...

Elidor Türk tüketisiyle ilk olarak 1973 yılında tanıştı. Genç, neşeli, pozitif, sıcak ve modern marka kimliğiyle kısa sürede Türk tüketicisinin vazgeçilmez markalarından biri oldu. Elidor arkasındaki global gücü, teknolojisi ve sürekli kendini yenileyen kimliğiyle Türk kadınlarına her zaman ilkleri ve daha iyisini sunmaya hedefleyen bir marka olarak günümüze kadar yenilikçi bir marka olarak ulaşmayı başardı.

Elidor Co-Creations ile muhteşem saçlar için uzman bakım...

Kadınların farklı saç sorunlarına ve ihtiyaçlarına yıllardır özel çözümler üreten Elidor, 2009 yılının son çeyreğinde yine bir ilke imza atarak, dünyanın önde gelen yedi saç tasarımcısıyla yeni bir seri oluşturdu: Elidor Co-Creations. Muhteşem saçlara sahip olmanın sırrının ünlü kuaförlerin kapalı kapıları ardından çıkıp tüm dünyaya yayılması gerektiğine inanan Elidor, Co-Creations projesinde 7 temel saç ihtiyaç ve talebini belirleyerek dünya üzerinde bu konulardaki uzmanlığı ile öne cıkmış isimlerle bir araya geldi ve yeni serilerini bu uzmanlarla birlikte geliştirdi.

Birlikte çalışacağı uzmanları titizlikle ve uzun araştırmalar sonrasında belirleyen Elidor; işe renk, bukleler, düz saçlar, hacim, saç dökülmesi ve yıpranmış saçlar konularında dünyanın en iyilerini bularak başladı. Birlikte çalıştığı isimlerin konularında uzman profesyoneller, saç tasarımcıları veya doktor olmalarının yanı sıra müşterilernin saçı mükemmel olmadan gözlerine uyku girmeyen, saç konusuna tutkuyla bağlı kişiler olmalarına da özellikle dikkat edildi.

İşte Elidor’un birlikte çalıştıığı dünyaca ünlü 7 Saç Uzmanı... Onlar tıpkı Elidor gibi tutkularını hayatlarını amacı haline getiren, kendilerini saç rengi, kıvırcık saçlar, ışıltı, yıpranmayı onarma ve mükemmel düzlükte sağlıklı, hacimli saçlar yaratma konularında dünyanın en iyi saç bakım ürünlerini yaratmaya adamış isimler Elidor, Co-Creations serisi için yedi ayrı saç tipinden yola çıkarak, dalgalı ve kıvırcık saçlar için Ouidad, boyalı saçlar için Rita Hazan, saç dökülmesi ve diğer saç derisi problemleri için Francesca Fusco, ışıltılı saçlar için Jamal Hammadi, düz saçlar için Yuko Yamashita, hacimli saçlar için Teddy Charles ve kuru ve yıpranmış saçlar için Thomas Taw ile en ileri formüllerini geliştirdi.

Teddy Charles

Teddy Charles, Paris podyumlarının hacimli saç konusunda aranan uzmanı. Dünyanın önde gelen dergileri ve Marino Testino ve Patrick Demarchelier gibi ünlü fotoğrafçılarla birlikte çalışan Teddy’nin önemli birçok defilenin altında imzası bulunuyor. Özellikle katlı kesilmiş saçlara kazandırdığı mükemmel görünümle tanınan Teddy, Sarah Jessica Parker ve Cameron Diaz gibi ünlülerin de saçlarını tasarlıyor. Teddy’nin uzmanlığından hareketle Elidor’un Belirgin Katlar ve Gösterişli Hacim serilerini onunla birlikte geliştirdik.

Rita Hazan

Rita Hazan dünyada saç boyası ve boyalı saç bakımı denildiğinde akla gelen en önemli uzmanlardan biri. Jessica Simpson, Britney Spears ve Renee Zellweger gibi dünyaca ünlü isimlerin saçlarını boyatmak için güvendiği kişi olan Rita’nın uzmanlık alanı saç boyası. Sadece boyalı saçlara odaklanıyor, ne kendisi ne de ekibi hiç bir sekilde saç boyama dışında bir hizmet vermiyor. Yani Rita’nın salonuna gidip kesim ya da fön yaptırma şansınız yok. Elidor olarak Rita’nın özelleşen bilgi ve tecrübesini ürünlerimize yansıtmak amacıyla Rita’yla bir araya geldik ve ürünün Ar-Ge aşamasından itibaren bütün süreçte birlikte çalışarak Elidor’un boyalı saçlara özel “Renk Koruyucu Seri” ürünlerini geliştirdik.

Ouidad

Bilimsel gerçekleri kendi deneyimiyle birleştirerek kıvırcık saçlar için en mükemmel formülü Elidor ile birlikte geliştiren Ouidad, buklelerin vazgeçilmez kraliçesi olarak tanınıyor. Dünyadaki ilk ve tek kıvırcık saçlara özel kuaför salonunun kurucusu olan Ouidad, kıvırcık saçlar konusunda dünyanın en önde gelen uzmanlarından. Bugün özellikle ulusal moda ve güzellik dergilerindeki editörlerin birçoğu Ouidad’a düzenli olarak danışıyor. Ouidad ile birlikte buklelerin tam istendiği gibi olması için “Belirgin Bukleler Serisi”ni geliştirdik.

Yuko Yamashita

Yıllardır düz saç konusuna odaklanmış olan Yuko Yamashita’nın mükemmel düzlükte saçlar yaratma konusundaki arzusu öyle bir noktaya erişmiş ki sonunda bu konuya özel patentli bir teknoloji geliştirmiş: Yuko Straightening System. Yuko, dünyanın birçok yerinde geliştirmiş olduğu bu teknoloji ile yakından tanınıyor. Biz de Co-Creations projesinde, onun pürüzsüz düz görünümlü saçlar yaratma konusundaki tecrübesini ürünlerimize yansıtmak için kendisiyle bir araya geldik ve kendi teknolojimizi onun uzmanlığı ile birleştirek beraber “Elidor Mükemmel Düz Serisi”ni geliştirdik.

Dr. Frencesca Fusco

New Yorklu Dr. Francesca Fusco özellikle saç derisi üzerine çalışmaları olan ve bu alanda uzmanlaşmış bir isim. Bir çok önemli televizyon kanalına konuk olarak katılan Francesa, görüşleriyle önemli birçok kadın dergisinde de rağbet görüyor. Onunla birlikte de özellikle saç derisi problemlerine çözüm getiren yağlı saçlar için “Arındırıcı Ferahlık”, “Kepeğe Karşı Etkili Çözüm” ve “Saç Dökülmelerine Karşı Çözüm” ürünlerimizi geliştirdik.

Thomas Taw

Londra’daki Bobsoho salonlarının kurucusu olan Thomas Taw, özellikle süper modellerin saçlarına yeniden canlı bir görünüm kazandırarak onarması için güvendiği bir isim. Onun uzmanlık alanı da yıpranmış ve kuru saçlar. Thomas Taw’ın ünlü müşteri yelpazesi içinde ünlü top model Christina Ann, ünlü İngiliz oyuncu Jude Law ve ünlü rock grubu Coldplay bulunuyor. Biz de Tom’la birlikte kuru saçlara özel olan “İpeksi Yumuşaklık Serisi” ile onarıma ihtiyacı olan saçları yeniden yapılandıran “Onarıcı ve Yeniden Yapılandırıcı Seri”lerimizi geliştirdik.

Jamal Hammadi

Işıltılı saç uzmanımız Jamal Hammadi, özellikle doğal içeriklere olan tutkusu ile yakından tanınıyor; hatta kendine ait “Hammadi Beauty” adı ile 100% organik bir ürün serisi de var. Los Angeles’ta yaşayan Jamal, Sharon Stone, Eva Mendes, Drew Barrymore gibi birçok Hollywood starının da ışıltılı saçlar konusunda uzmanlığına başvurduğu bir isim. Elidor olarak onun bu uzmanlığını da “Güçlü ve Parlak Seri” ve “Işıldayan Parlaklık Serisi” ürünlerimiz ile tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.

Bunları biliyor muydunuz?

  • Elidor dünyanın 80 ülkesinde satılmakta olan bir saç bakım markasıdır. Diğer ülkelerde Sunsilk, Hazeline, Seda ve Sedal isimleriyle piyasaya sunulmaktadır. 
  • Elidor markası 2009 yılı sonunda dünyanın en iyi saç uzmanlarından 7'si ile bir araya gelerek oluşturduğu yeni Co-Creations serisini tüketici ile buluşturmuştur. 
  • Elidor bugün Türkiye’nin en çok tercih edilen 1 numaralı şampuan markasıdır*.

*AC Nielsen 2009 yılı tonaj satış rakamları referans alındığında

 

Elidor Co-Creations ile muhteşem saçlar için uzman bakım...

 


Copyright © 2012