Tarayıcınızda flash kurulu değillife-reklam.gif (250×250)

Çılgın Labirent 2

Çılgın Labirent 2

Çılgın Labirent 2

Çılgın Labirent 2 Oyunu ile sıra dışı, çılgın bir oyun sizleri bekliyor! Labireti geçin, renkli kutuya ulaşın! Fakat bir sorun var! Karşınızda birbirinden farklı renklere sahip labirentler var ve ancak onları ancak dokunduğunuzda görebiliyorsunuz. Hafıza, dikkat ve hız bu oyunda olmazsa olmazlar! Yüksek konsantrasyon istenen bu oyunda yeteneklerinizi açığa çıkarma zamanı geldi! Oldukça sıra dışı bir fikirle karşınıza çıkan bu oyun size hayli zor zamanlar geçirtecek! Oyun Gemisi yine en sıra dışı zeka oyunlarını karşınıza getiriyor! Bu oyuna bayılmamak imkansız! Büyük heyecana hazır mısınız? Haydi şimdi renkli kutuya ulaşalım! İyi oyunlar!

Bu oyun nasıl oynanır?

Çılgın Labirent 2 adındaki bu harika zeka oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyun ile klavyenizin yön tuşlarıyla beyaz kutuyu kontrol edin. Amaç renkli kutuya ulaşmak. Etrafınızdaki farklı renkteki labirentlere dokunduğunuzda onları görebiliyorsunuz. Bu yönden oldukça sıra dışı bir fikir sizleri bekliyor!

Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CAPTCHA ImageReload Image