Raid Elektro Likit Makine + Yedek 45 Gece Sistem

23,95t

 

Raid Elektro Likit, sivrisinekleri kovmada etkili ve güvenilir bir sistemdir. Bir şişe likit, gecede 8-10 saatlik bir kullanım ile 45 gece koruma sağlar. Kullanım süresince etkisi sabittir.
Ürün Tanımı

Raid Elektro Likit, sivrisinekleri kovmada etkili ve güvenilir bir sistemdir. Bir şişe likit, gecede 8-10 saatlik bir kullanım ile 45 gece koruma sağlar. Kullanım süresince etkisi sabittir. Şişedeki likit seviyesi gözlenebildiği için, likit bittiğinde Raid Elektro Likit Yedek şişesi ile değiştirmek suretiyle 45 gecelik yeni bir koruma sağlar. Raid Elektro Likit ambalajının içerisinde 1 adet ısıtıcı ve likit şişe mevcuttur, 35 ml. Raid Elektro Likit Yedek ürünü de ayrıca satılmaktadır, ekonomik pakette 1 adet likit şişe mevcuttur. 
Teknik Bilgiler / Veriler

Raid Elektro Elektirikli Sivrisinek Kovucu makinası ile birlikte tablet içerir.

Raid Elektro Mat ve Mat Max tabletleri ile uçan haşerelere karşı kokusuz, güçlü ve ekonomik koruma sağlar.

Raid Elektro Mat Sivrisinek Kovucu Tabletleri, bütün gece boyunca 8-10 saat süreyle, odanızda bulunan sivrisineklerden kurtulmanızı sağlar ve sivrisineklerin odanıza girmesini engeller.

Kullanımı süresince etkili koruma sağlar. Bir kutuda 20 adet tablet bulunmaktadır.

Raid Elektro Mat Max Sivrisinek Kovucu Tabletler, üzerindeki metal folyo sayesinde 8-10 saat süreyle eşit yoğunlukta maksimum koruma sağlar.

Kullanımı süresince sizi sivrisineklerden korur. Bir kutuda 20 adet tablet bulunmaktadır.

Haşere sorunlarınızı gidermek için doğru Raid ürününü seçtiğinizden emin olunuz ve ambalajın üzerindeki kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.

Her kullanımdan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız ve çocukların, evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Şişedeki likit seviyesi gözlenebildiği için, likit bittiğinde Raid Elektro Likit Yedek şişesi ile değiştirmek suretiyle 45 gecelik yeni bir koruma sağlar.
Raid Elektro Likit ambalajının içerisinde 1 adet ısıtıcı ve likit şişe mevcuttur, 35 ml.
Raid Elektro Likit Yedek ürünü de ayrıca satılmaktadır, ekonomik pakette 1 adet likit şişe mevcuttur.

SC Johnson güvenebileceğiniz, en yüksek kalite ve üstünlükte tasarlanmış ve imal edilmiş ürünleriyle ün kazanmıştır. 1886 yılında Samual Curtis Johnson tarafından parke temizliği için kurulmuş olan şirket, yeniliğin ilk örneği olan parkeler için özel formüle edilmiş ürün ihtiyacını tanımlamıştır, Johnson'ın pasta wax'ı.

115 yılı aşkın bir süreden sonra Johnson ailesi hala şirketin sahibi olup, şirketi yönetmektedir ve şirket dünya üzerinde 70'i aşkın ülkede varlığını sürdürmektedir.

Sermayesinin tamamı S.C.Johnson & Son, Inc.'ın ait olmak üzere 20 Kasım 1985 tarihinde Türkiye'de faaliyete başlayan Johnson Wax A.Ş.'nin merkezi İstanbul'da olup, ayrıca İstanbul dışında 3 Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

Johnson Wax A.Ş. faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde taşıdığı sosyal sorumluluk bilincinden hareket ederek; vergi mükellefiyetini yerine getirmenin ötesinde, kaynaklarının bir kısmını da kamu yararına geliştirdiği projeler için harcamaktadır. Çünkü, inanıyoruz ki; içinde yaşadığımız toplumun bize verdiklerini, tekrar onlarla paylaşmak sevincimizi ve motivasyonumuzu arttıracak, çalışanlarımıza ve şirketimize memnuniyet verecektir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Raid, Elektro, Likit, Makine+yedek,