Raid Gece & Gündüz Yedek

15,45t

 

Raid Gece-Gündüz Sistemi

Sadece prize takın ve günde 24 saat süreyle 10 gün boyunca karasinek ve svirisinekleri unutun! Raid Gece & Gündüz, yepyeni bir teknolojiye sahiptir; bir adet elektro ısıtıcının sıkıştırılmış kum içeren özel yedek ünitesi ile birleşmesinden oluşur. Bu özel yedek ünite, karasinek ve sivrisineklere karşı etkili bir formül içerir. Ürün, prize takıldığı andan itibaren karasinek ve sivrisineklere karşı 10 gün boyunca etkilidir. Ayrıca yedek, ünitesi karasinek ve sivrisineklere karşı etken maddeye dokunmanızı engelleyecek şekilde, plastikle kaplanmıştır. Elektro ısıtıcının önündeki kırmızı ışığın yanması cihazın çalıştığını gösterir. 10 gün sonra yedek ünitenin ortasında, kullanım göstergesindeki likidin kuruması ürünün bittiğini gösterir. Yedek ünitesini yenisiyle değiştirerek karasinek ve sivrisineklerden korunmaya devam edebilirsiniz. Gece-gündüz 24 saat kullanıldığı takdirde 10 gün boyunca etkilidir.

KULLANIM ŞEKLİ:
1.Ürünü birleştirmek için:
- Folyoyu yırtınız ve yedek ünitesini plastik kısmından tutarak çıkartınız.
- Yedek ünitesini elektro ısıtıcının arkasına yerleştiriniz ve saat yönünde çevirerek sabitleyiniz.

2.Ürünün bittiğini nasıl anlayacaksınız?
- Yedek ünitesinin üzerinde duran gümüş folyoyu çıkardığınızda ürünün üzerinde mavi likit içeren kullanım göstergesini göreceksiniz.
- Sadece elektro ısıtıcı prize takılı olduğunda, yedek ünitesinin içindeki sıvı buharlaşarak etrafa yayılacaktır.
- Sıvı kısım kuruduğunda yedek üniteyi yenisi ile değiştirebilirsiniz.

3.Ürünü etkinleştirerek sivrisinek ve karasineklerden korunmaya başlamak için elektro ısıtıcıyı 220V'luk prize takınız.
- Ürünü prize istediğiniz yönde takabilirsiniz.
- Kırmızı ışık ürünün etkin hale geçtiğini gösterir.
- Karasinek ve sivrisineklere karşı etkili formül, elektro ısıtıcının prize takılmasından sonra 5 dakika içinde etkin hale geçecektir.

4.Günde 24 saat boyunca gece & gündüz kullanabilirsiniz.
- Bir yedek ünite günde 24 saat kullanıldığı takdirde 10 gün boyunca etkilidir. 10 günün sonunda ürünün ortasındaki sıvının kuruması yedek ünitesini yenisi ile değiştirmeniz gerektiğini haber verir. Ürünü etkisiz hale getirmek için elektro ısıtıcıyı prizden çekmeniz yeterlidir. Bir adet Raid Yeni Nesil Elektro Sivrisinek ve Karasineklere Karşı Sistem 20 metreküpe kadar olan alanlarda etkilidir.

DİKKAT:
KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ VE PROSPEKTÜSÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.
- ÇOCUKLARDAN, GIDA VE HAYVAN YEMLERİNDEN UZAK TUTUNUZ.
- BUHAR VEYA ZERRELERİNİ SOLUMAYINIZ.
- İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÜZERİNE RİSKLERİ ÖNLEMEK İÇİN, KULLANIM TALİMATINA UYUNUZ.
- ÜRÜN BİTENE KADAR ÜRÜNÜN DIŞ KUTUSUNU ATMAYINIZ.

BOŞ AMBALAJ İMHA ŞEKLİ:
Boşalan yedek üniteyi bir torbaya sarıp çöpe atınız.

ÜRÜN KULLANILIRKEN VE DEPOLANIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR:
Kullanım: Ürün bulaşmış kıyafetleri tekrar kullanmadan önce yıkayınız. Yangından korunmak için gerekli önlemleri alınız.
Depolama: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta tutunuz. Kullanma talimatına uygun şekilde kullanıldığında ve depolandığında herhangi bir bozulma görülmemiştir.

RİSK İBARELERİ:
(R50/53) Sudaki organizmalar için çok zehirlidir; su ortamında uzun süreli olumsuz etkilere yol açabilir.

GÜVENLİK İBARELERİ:
(S2) Çocukların erişebileceği yerlerden ve gıda maddelerinden uzakta tutunuz.
(S29) Ürünü kanalizasyona boşaltmayınız.
(S46) Sıvının yanlışlıkla içilmesi halinde ürün ambalajıyla birlikte hemen bir doktora danışınız.
(S61) Çevreye verilmesinden kaçının. Özel kullanım talimatına / Güvenlik Bilgi Formu'na bakın.
Doğru ve güvenli kullanım için ürünün ambalajına saklayınız.

İLAVE UYARILAR:
Kapalı alanlarda kullanmayınız. Yedek ünitenin içindeki aktif maddenin cilt ile teması halinde hemen su ve sabun ile yıkayınız. Elektro ısıtıcıya metal nesnelerle dokunmayınız. Elektro ısıtıcıyı çalıştırmaya başlamadan önce teraryum, akvaryum ve evcil hayvan kafeslerinin üzerini örtünüz veya dışarı çıkartınız. Ürünün kullanımı sırasında akvaryumun hava filtresini kapatınız. Arılar için zehirlidir. Balıklara karşı zehirli olabilir.

ZEHİRLENME DURUMLARINDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NO'LU TELEFONUNU ARAYINIZ.

ZEHİRLENME BELİRTİLERİ: Ürün buharının soluması halinde herhangi olumsuz bir etkiye rastlanmamıştır. Yedek ünitenin içindeki aktif maddenin cilt ile teması halinde kısa süreli tahriş oluşabilir. Yedek Ünitenin içindeki aktif maddenin yanlışlıkla içilmesi halinde karın bölgesinde rahatsızlık hissedilebilir.

İLK YARDIM ÖNLEMLERİ: Ürün buharının solunması halinde özel bir tedbire gerek yoktur. Yedek ünitenin içindeki aktif maddenin cilt ile teması halinde, ürün ile temas eden bölgeyi su ve sabun ile yıkayınız. Yedek ünitenin içindeki aktif maddenin göze kaçması halinde, hemen bol suyla yıkayınız. Yedek ünitenin içindeki aktif maddenin yanlışlıkla içilmesi halinde, ürün ambalajı ile birlikte hemen bir doktora danışınız

 

SC Johnson güvenebileceğiniz, en yüksek kalite ve üstünlükte tasarlanmış ve imal edilmiş ürünleriyle ün kazanmıştır. 1886 yılında Samual Curtis Johnson tarafından parke temizliği için kurulmuş olan şirket, yeniliğin ilk örneği olan parkeler için özel formüle edilmiş ürün ihtiyacını tanımlamıştır, Johnson'ın pasta wax'ı.

115 yılı aşkın bir süreden sonra Johnson ailesi hala şirketin sahibi olup, şirketi yönetmektedir ve şirket dünya üzerinde 70'i aşkın ülkede varlığını sürdürmektedir.

Sermayesinin tamamı S.C.Johnson & Son, Inc.'ın ait olmak üzere 20 Kasım 1985 tarihinde Türkiye'de faaliyete başlayan Johnson Wax A.Ş.'nin merkezi İstanbul'da olup, ayrıca İstanbul dışında 3 Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

Johnson Wax A.Ş. faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde taşıdığı sosyal sorumluluk bilincinden hareket ederek; vergi mükellefiyetini yerine getirmenin ötesinde, kaynaklarının bir kısmını da kamu yararına geliştirdiği projeler için harcamaktadır. Çünkü, inanıyoruz ki; içinde yaşadığımız toplumun bize verdiklerini, tekrar onlarla paylaşmak sevincimizi ve motivasyonumuzu arttıracak, çalışanlarımıza ve şirketimize memnuniyet verecektir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Raid, Gece, Gunduz, Yedek,