Seç Tuz Ruhu 600 gr

1,25t

Seç Tuz Ruhu; lavabo, tuvalet, banyo, karo, fayans gibi sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Tuz ruhu kullanıldıktan sonra ağzı sıkı bir şekilde kapatılmalı ve çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Tuz ruhunun kullanıldığı yerde çok fazla pas. kir veya mantar var ise bir miktar bekletilmesi ve sonra ovma yöntemi uygulanmalıdır. Ayrıca tuz ruhu kireç, beton, ve çimento oluşmuş bir yerde kullanarak bu maddeleri çözebilirsiniz.
 
Seç, 1978 Yılında çamaşır suyu imalatıyla başlamış oldukları temizlik sektöründe her yıl yenilenerek ve ürün çeşitlerine ilave yaparak Seç Temizlik Ürünleri ailesi oluşturuldu. Şu anda 5.000 m² kapalı alan üzerine kurmuş oldukları fabrikalarda kimya mühendislerinin nezdinde ve otomatik dolum makinelerinde üretim yapılmaktadır.
Pazarlama ve dağıtım konusunda günümüz standartlarını yakalayarak ülke genelinde illere verilmiş olan bayilikler ve dış ülkelere yapılan ihracatlarla ülke ve ülke dışında ürünleri yayma çalışmaları büyük bir başarıyla devam etmektedir. 
 
Ülke genelinde pazar payının her yıl büyümesi, sorumluluk değerlerini bir kat daha artırmaktadır. Şirkette prensip olarak kabul edilen ilkeleri, piyasanın ihtiyaç duyduğu temizlik maddelerinin en yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla tüketiciye ulaşmasını sağlamaktır. Bu konuda en büyük destekçi ve ortak değerli müşterilerdir.
 
TUZ RUHU NEDİR ?
Tuz Ruhu, hidrojen ve klor elementlerinden oluşan, oda sıcaklığı ve normal basınçta gaz halinde bulunan kimyasal bileşiktir. Halk arasında tuz ruhu olarak da bilinir. 9. yüzyılda Arap simyacı Cabir bin Hayyan tarafından keşfedildi ve sonrasında simya alanında kullanıldı. Sanayi Devrimi sırasında, sanayideki önemi keşfedilen asit, önce Leblanc işlemi, sonrasında Solvay işlemi ile sanayi alanında üretilmeye başladı. Tuz Ruhu, tarihte yeni kolaylıkların keşfinde önemli roller üstlendi. Günümüzde PVC'den demir-çeliğe, organik madde üretiminden gıda sektörüne kadar hemen hemen tüm alanlarda Tuz Ruhu kullanılmaktadır.

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Sec, Tuzruhu, 600, Gr,