2017 dekorasyon renkleri

2017 dekorasyon renklerinden sakinlik ve dikkat çekici detaylar bir arada kullanılıyor. İlk göze çarpan renkler özellikle koyu yeşil ile tüm tonları, koyu maviler, gece mavileri ve kiremit renklerinin revaçta olacağa benziyor.

2017-dekorasyon-renkleri

Baz olarak beyazlar, ekrular, kremler yine tamamlayıcı renkler olarak karşımıza çıkacak. Özellikle zümrüt yeşil ve koyu yeşil, 2017 yılının favori rengi olabilir.

Mobilya seçiminde koyu renklerin yerini cıvıl cıvıl olan pastel tonlardan mavi,yeşil, bordo renkler alacak.

Siyah renk, özellikle mobilya ayaklarında, kulplarında, metal aksamlarında kullanılacağı gibi, aynı zamanda mobilyaların lokal bölümlerinde de kullanılacak. Mor ve mürdüm tonlarına ise lokal uygulamalarda rastlamamız mümkün olacak.

2017 dekorasyon trendlerinde retro görünümler modern bir şekilde yorumlanacak ve mobilyalar tasarımları ile bizleri eskilere götürecek.

Zemin dekorasyonunda parkeler daha çok açık gri tonlarda olacak. Ancak ahşabın sıcaklığını da evinizde hissetmeye devam edeceksiniz.

Kadınların en çok kullandığı mutfak bölümü ise 2017 dekorasyon renkleri ile rengarenk olacak. Pastel tonların ağırlıklı olacağı rengarenk mutfak dolabı modelleri country tarzı mutfak masası ile tamamlanacak.