Yaz bitmeden marin renklerine yelken açın

Mavi ve beyazı bir araya getiren, yelkenleri denizlerden evlerinize taşıyacak, yazın en iç açıcı trendi marini ev dekorasyonunuza taşıyın.

Yelkenler fora

Bu yaz marin temasının en öne çıkan simgesi yelkenler evinize tam bir yaz havası katacak. Balkon ve bahçe duvarlarınızı süsleyecek yelken formlu askılı süsler, yaz anılarınızı mevsime yakışır şekilde sergileyecek. Marin temalı çerçeveler ve evinizin dört bir yanına yerleştireceğiniz mumluklar ile evinize deniz temasını getirebilirsiniz.

marintemasi

Denizci çizgileri

Mavi ve beyaz marin temasında tabii ki denizci çizgileriyle bir araya geliyor. Hem nostaljik hem cool bir etki yaratan bu çizgileri, evinize çerçevelerle ve birbirinden eğlenceli biblolarla taşıyarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

marin2

Deniz kabuğu

Evinizde deniz havası estirecek deniz kabuklarını bu yaz mutlaka detaylarda kullanın. İster sehpada aksesuarlarla yaz havasını getirin; ister mumlarla romantik bir hava yaratın.

denizkabugu

Marin etkisi

Yatak odanıza çapa ve deniz yıldızlarını taşıyın. Lacivertin baskın olduğu dekoratif etkileri yastıklarla süsleyin.

marinyatakodas

Marin mavisi heryerde

Marin etkisini en şık hissettirebileceğiniz yerlerden biri de banyolarınız. Çapa, balık ve deniz kabuğu gibi sembolleri taşıyan çeşit çeşit havlular ve paspaslar ile banyolarınıza yazı getirin.

marinbanyo