Colgate Diş Mac.75Ml Total Gelişmiş Beyazlık

14,95t

 

Colgate, dişlerinize 14 günde çarpıcı bir beyazlık kazandırıyor! Özel formülüyle, dişlerinize doğal beyazlık kazandıran Colgate Gelişmiş Beyazlık, dişlerdeki lekeleri çıkartarak, yeni leke oluşumunu engeller. Mikro kristaller içeren gelişmiş formülüyle dişleri zedelemeden lekeleri çıkarmaya yardımcı olur.
Colgate, dişlerinizin çürümesini engelleyerek, daha sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlar. Tadıyla nefesinize ferahlık vererek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bir diş macunundan fazlasını sunan Colgate, dişlerinizin çürümesini önlerken, dişlerinizin maksimum beyazlamasını ve parlamasını sağlar.
Dişlerinizde maksimum beyazlık, sağlık ve parlaklık için; Colgate Gelişmiş Beyazlık Diş Macunu'nu deneyin!
 
Colgate Gelişmiş Beyazlık ; 
  • Doğal beyazlık kazandırır.
  • Yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
  • Mikro kristalle içeren gelişmiş formülü ile dişleri zedelemeden lekeleri çıkarmaya yardımcı olur.
  • Yeni lekelerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
  • Dişleriniz daha uzun süre beyaz kalır, sağlık ve parlaklık kazanır.

 

DİŞ MACUNU NEDİR ?
 Diş macunu ağız ve diş sağlığı bakımından önemli bir yere sahiptir. Diş macunu kalitesi sağlığınızın kalitesi anlamınada gelmektedir. Güzel bir diş macunu daha kısa bir zamanda daha beyaz dişler elde etmek anlamına gelebilir.
 
Diş Macunu seçerken insanlar dikkatli olmalıdırlar. Herhangi bir diş macunu alıp bu işi geçiştirmemeliler. Günümüzde pek çok diş macunu piyasada bulunmaktadır. Genelde fiyatından ve dış kabından kolay ayırt edebiliriz. Tabi markayı saymıyorum bile. Artık bazı diş macunu markaları kalıplaşmış durumdadır.
 
Unutmayın diş macunu ile en kolay ağız ve diş sağlığı bakımını yapabilirsiniz. Tabi diş fırçası ile birlikte

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Colgate, Dis, Mac.100ml, Total, 12, White,