Dalin fINDIK YAGLI Bebek Yağı 300 ml

21,50t

 

Dalin Bebe Yağı, bebeklerin hassas cildini nem kaybına karşı korurken, cildin kurumamasını sağlar ve kalıcı olarak nemlendirir. Ayrıca bebeklerin cildini derinlemesine temizler ve pişik olmasını önler. Güneşten ve duştan sonra nem dengesini korur, cildin parlak olmasını ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Bebek bakımının yanı sıra alt temizliği ve bebek masajı için ideal bir üründür. Hamilelik döneminde oluşan çatlaklıkları önleme amacıyla da kullanılabilir. Hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
Dalin, 1974 yılından beri Türkiye'de kaliteli ürünler üreten Kopaş Kozmetik & Pazarlama A.Ş tarafından 1983 yılında kuruldu. Dalin kurulduğu günden beri bebek bakımı konusunda çeşitli kategorilerde genişleyerek, bebek ve çocuk saç bakım, bebek cilt bakım, bebek temizlik mendilleri, bebek deterjanı, bebek,çocuk güneş ürünlerinden bebek çaylarına kadar pek çok kategoride tüketiciye hizmet verdi. 1983 yılından günümüze kadar bebek bakım uzmanlığı ile ön plana çıkan Dalin, gün geçtikçe yeni müşterilerin katılımı ile sürekli büyüyerek en iyiyi, en kaliteliyi ve en yeniyi tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.
 
Dalin markası, bebeklerin hassas ve narin ciltlerine göre ürün üretmektedir ve yumuşak bakım yapmaktadır. Dalin, bebeklerin doğduğundan beri ihtiyacı olan tüm ürünleri son kalitede sunmaktadır. 2000 yılına kadar genel olarak şampuan dalında ilerleyen dalin, bakım ürünleri, ıslak mendil ürünleri, bebek bakım gereçleri olmak üzere bebeklerin temel bakım ürünlerini karşılamaya ve bebek bakım uzmanı olarak anılmaya başlandı.
 
Dalin ürünleri, Kopaş Kozmetik ve Bilim İlaç'ı da bünyesinde bulunduran Bilfar Holding'in Çerkezköy fabrikalarında üretilmektedir. 24 bin metrekare'ye yayılan tesislerde en son teknolojinin tüm olanakları kullanılarak büyük bir dikkat ve titizlikle üretim yapılmaktadır. Hammadde seçiminden paketlemeye, ürün kalite testlerinden dağıtıma her yerde uzman çalışanlar tarafından test edilmektedir. Dalin ürünleri sadece Türkiye'de değil 40 'dan fazla ülkede satılmaktadır.
 
BEBEK YAĞI NEDİR ?
Bebek Yağı, bebeklerin cildini dış etkenlere karşı korumak ve dış etkenlere karşı güçlendirmek, cildin ihtiyacı olan nem oranını sağlamak ve aynı zamanda cildi yumuşatmak amacıyla kullanılır. Bebek yağlarının çocukları rahatlatmada ve cilde ipeksi bir his vermekte etkili olmaları gerekir. Bebek yağı, bebeğin vücuduna masaj yapılır gibi sürülmelidir. Bebek yağı üretimi, çok zor bir üretim türü değildir. İmalat soğuk proses olarak devam eder. Mevcut hammaddelerin belli miktarlarla bir karıştırıcı kazan içerisinde karıştırılması ile elde edilir. Ancak çok hassas ciltlerde kullanılan bebek yağları için gerekli olan formülasyonda çok dikkatli olunması gerekir. Doğru hammaddeler ve doğru miktarlar kullanılmalıdır. Bebeklerin ciltlerine zarar vermemesine özen gösterilmelidir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Dalin, 300, Ml, Bebe, Yagi.,