Domestos Sprey Mutfak Temizleyicisi 750 ml

11,95t

Domestos mutfak spreyi, Yüzeylerde %100 hijyen ve parlak temizlik sağlamanız için size maksimum kontrol ve pratik kullanım sağlar. Ağır yemek artığı, yağlı kirler ve küf kirlerini mükemmel temizler. Hem mutfak hem de banyo kullanımı için uygundur. Paslanmaz çelik, emaye kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve boyalı ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Mikroplar nemli bölgelerde üremeyi severler. Banyo ve tuvaletlerinizin atmosfer ve yüzeyleri, evinizin geri kalan bölümlerine göre daha yüksek nem barındırdıkları için mikroplar kalıcı enfeksiyon grupları şeklinde bu bölgelerde daha sık yerleşirerek, bağırsak, solunum ve cilt hastalıklarının oluşması için ideal bir ortam sağlarlar. Ayrıca klozet kapağınız kapalı olsa bile 1,5 metre zıplayarak havlumuzdan diş fırçamıza kadar evimizin her köşesine yayılırlar. En büyük risk alanı olan tuvaletleriniz her gün temizlenmediği takdirde mikropların sayısı 24 saat içerisinde 8 milyona ulaşabilir. Unutmayın, bu tehlikeli alanları mikrop işgalinden kurtarmanın en etkili yolu, ultra yoğun çamaşır suyu kullanmaktır! Her gün Domestos Ultra Yoğun ile temizlenen tuvaletler mikroplardan tamamen arınır.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ NEDİR ?
Yüzey temizleyiciler iki şekilde adlandırılmaktadır:
Yüzey temizleyiciler ve Çok amaçlı ev temizleyicileri
 
Yüzey temizliği amaçlı, iyonik ve noniyonik yüzey aktif maddelerden oluşmuş bir bileşimdir.
Ayrıca yüzeyi temizlerken eş zamanlı dezenfekte eden bileşimlerle üretilmiş formül bileşimleri de bulunmaktadır. Yukarıda söylemiş olduğumuz her iki sert yüzey temizleyicisinde, bir oda parfümü karakterinde olacak şekilde, formül bileşiminde hoş kokular kullanılmaktadır.
Bu sektörün anahtar faktörü, aynı zamanda, ürünleri kokulandırma aşamasında yeni parfüm eğilimlerinin ortaya çıkmasıdır.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Domestos, Mutfak, 750, Ml, Sprey,