Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyazı 810 gr

5,90t

Domestos Çamaşır Suyu

Mikrop öldürme gücü ile birçok alanda kullanılabilirliği birleştiren, eşsiz temizlik formülü. Mutfak zemininden bulaşık süngerlerine, banyo seramiklerinden tuvaletinize kadar her yerde evinizi hijyenik olarak temizler. Domestos Ultra Yoğun’u doğrudan klozetler,lavabolar ve lavabo delikleri,kesme tahtasında; sulandırarak ise fayanslar ve geniş yüzeylerde kullanabilirsiniz.
 
Üzerimize dökülen yemek, kahve, boya gibi unsurlar ya da terimiz, giysilerimizde lekelere neden olur. Türü ve kaynağı ne olursa olsun, hemen her leke zorludur. Daha da önemlisi lekeler, bakterilerin büyümesi ve çoğalması için mükemmel bir ortam oluşturur.
 
Bilimsel araştırmalar kurumuş lekelerde on binlerce bakteri ürediğini göstermektedir. Renkli, açık renkli ve beyaz çamaşırlar için özel olarak geliştirilen Domestos Hijyenik Leke Çıkarıcı, kurumuş lekelerin ve giysilerin derinliklerine işler; lekeler üzerinde oluşan on binlerce bakteriyi de öldürerek çamaşırlarda maksimum temizlik ve hijyen sağlar. Üstelik bunu yaparken giysilerin renklerini korur, çamaşırları yıpratmaz. Sıvı ve toz çeşitleriyle beyaz ve renkli tüm çamaşırlara kolay ve rahat uygulanır.
 
ÇAMAŞIR SUYU NEDİR  ?
Çamaşır suyu, kimyasal adı sodyum hipoklorit olan, temizlik ve hijyen amacıyla kullanılan kimyasal maddedir.
Çamaşırları beyazlatmakta kullanılır. Bir maddeyi beyazlatmak veya ağartmak, onun rengini çıkarmak veya açmaktır. Çamaşır suyu, oksidizasyon yoluyla bu etkileri yapan bir kimyasal maddedir.

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Domestos, Ult.csuyu, 810, Gr, Kar, Beyazi,