Duru H.Cevz&Kil Duş Jeli 500 Ml

16,90t

 

Duru Shine
Yeniliklerin markası Duru'dan yepyeni bir seri daha… Teninizde simli bir dokunuş, farklı duygulara hitap eden benzersiz içerik ve kokular… kendinizi sadece değerli taşların büyüsüne bıraktığınız ışıltılı bir duş jeli keyfi düşünün. 
 
Duş Shine Duş Jeli serisi, değerli taşların görkemini banyonuza taşıyor.
 
Ametist
Ametist taşı, bedeni canlandırır ve enerji verir. Yeni Duru Shine Duş Jeli’nin özel formülündeki ametist özü ile sen de kendini gün boyu zinde hisset, pozitif enerjinle ışık saç!
 
Duru Grup, gıda, temizlik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerini, doğru zamanda doğru yerde bulunabilir kılan, hizmette ve kalitede devamlılığını sağlayan, başarı odaklı çalışan, ilkeli, saygın, tercih edilen, sosyal, paylaşımcı, örnek, öncü ve aynı zamanda alçakgönüllü bir satış ve dağıtım organizasyonudur.
 
1973 yılında Yaşar Duru liderliğinde, Yaşar Duru ve Sakıp İnceel tarafından bir ticarethanede başlatılan ticari faaliyet, bugün ikinci neslin yönetiminde, "gıda, temizlik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerinin , ülke genelinde satış ve dağıtımını yapan lider kuruluş olma " vizyonu doğrultusunda büyüyerek gelişimini sürdürmektedir.
 
Duru Grup, bünyesinde, Akdeniz ve Ege bölgelerinde konuşlanmış benzer tarzlarda çalışan satış ve dağıtım şirketleriyle, sadece bu şirketlerin ortak ihtiyaçlarına yönelik hizmet üreten destek şirketlerinden oluşan entegre bir organizasyondur.
 
Antalya merkez yerleşim yeri 22.000 metrekare açık alan, 13.000 metrekare kapalı alan üzerine; İzmir merkez yerleşim yeri 15.000 metrekare açık, 4.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu depolarıyla ; kalite standardı yüksek ve iyi tanınmış markaların bölge distribütörü(dağıtıcı) konumunda olup ; yerel zincir marketlerden eczanelere, tatil köylerinden restoranlara kadar 16000'ın üzerindeki ürün portföyü(mal varlığı) ile yaklaşık 10.000'in üzerinde, oldukça geniş bir müşteri portföyüne rota sistemi ile periyodik aralıklarla ziyaret ederek tüm bölgelerde yaklaşık 500 personel ve 300 araçla hizmet sunmaktadır.
 
Duru Grup, satış ve dağıtım sektöründe yeniliklere imza atmış bir organizasyondur. Müşterileri ile üretici firmaların yetkililerini buluşturarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak ve özel ihtiyaçları için birlikte çözüm üretmek amacı ile her yıl düzenlediği "Duru Grup Fuarı" ile Türkiye'de kişisel bakım ürünleri sektöründe kendi fuarını düzenleyen ilk fırma özelliğini taşımaktadır.

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Duru, Dus, Jeli, 500ml, Shine, Ametist,