Nesquik Süt Kakaolu 6X180 ml

8,25t

 

Farklı Zamanlarda Farklı NESQUIK

Sabah 1 kase NESQUIK Kahvaltılık Gevrek, okula giderken çocuğunuza ihtiyacı olan vitamin, mineral ve lifin yanı sıra, uzun süren enerjiyi de sağlar.

Çocuğunuz okula giderken hep aynı içecekleri götürmekten sıkıldıysa yanına 1 paket NESQUIK 3ü1 Arada vermeye ne dersiniz?

Böylece okulda rahatça suya katıp hazırlayabileceği, sütün tüm faydasını içinde barındıran, ister sıcak ister soğuk bir içecekle ara öğüne hem keyif, hem sağlık katarsınız.

Beden eğitimi dersinden önce 1 NESQUIK tablet, kalsiyumlu içeriğiyle ona gereken zindeliği sağlar.

Öğleyin özenle hazırladığınız sandviçinin yanında bir paket NESQUIK Aromalı süt farklı çeşitleriyle her gün farklı bir keyif verir.

Arkadaşları ders çalışmaya size mi geldi? Öyleyse bir bardak sütün içerisine ister kakaolu, ister çilekli, ister muzlu NESQUIK toz katın, süte ilave olarak içerdiği vitamin ve minerallerle ders çalışmak için gereken gücü versin. Üstelik herkes sütünün rengini ve aromasını seçmekte özgür!

Yoğun bir günün ardından yatağa doğru yol alırken NESQUIK Gece içerdiği bal, ıhlamur ve melisa ile rahatlatır, çocuğunuz mışıl mışıl uyuken de sağlık kemik ve diş gelişimine yardımcı olur.

Lezzetiyle çocuklar için süt içmeyi daha zevkli bir hale getiren NESQUIK içeriğiyle çocukların sağlıklı gelişimine katkıda bulunuyor.

Sağlık, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren NESQUIK çocukların bayıldığı kakaolu çeşidi ile birlikte artık çilekli ve muzlu çeşitleri de bulunuyor.

Kakaolu, muzlu ve çilekli çeşitlerin herbirinde NESQUIK’in neşeli kahramanı Quiky’nin farklı resimlerinin yer aldığı NESQUIK paketleri de çocukların ilgisini çekiyor. Quicky muzlu NESQUIK’te sörfçü, çilekli NESQUIK’te şövalye kılığında çocuklarla buluşuyor. Paketlerin arka yüzündeki Quicky oyunlarıyla çocuklar eğlenceli dakikalar geçiriyor.

· Kakaolu

 · Çilekli

 · Muzlu

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Nesquik, Sut, 1/5, 6, Li, Kakaolu,