Pınar Labne Peynir 400 gr

8,95t

 

PINAR LABNE

Pınar Labne kendine has hafif tadı ve yumuşak kıvamıyla ekmeğin üzerine rahatça sürülebildiği gibi tiramisu, kek, cheesecake, kurabiye gibi tatlılarda, poğaça ve böreklerde, çorbalarda, çeşitli mezelerin ve sosların yapımında kullanılabilen bir üründür.

Tariflere lezzet katmakla beraber sahip olduğu yüksek kalsiyum oranı sayesinde bebekler ve çocuklar için de son derece faydalıdır. Özellikle büyüme çağındaki bebeklerin ihtiyacı olan kalsiyumu sağlıklı bir şekilde almalarını sağlar. Pınar Labne’yi bebeğinizin mamasına veya mevye salatasına karıştırabilir; isterseniz küçük ekmek parçalarının üzerinde de bebeğinize yedirebilirsiniz.

Ayrıca Pınar Labne az tuzludur. Bu özelliği ile hem bebekler ve hem de sağlıklı beslenmeye önem veren yetişkinler için mükemmel bir besin kaynağıdır.

Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan Pınar Labne ile siz de yeni lezzet keşifleri yapabilirsiniz.

Gıda ve içecek sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, orijinal tadıyla farklı lezzetler yaratmak isteyenlerin tercihi Pınar Labne için yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Alışıldık lezzetlere yeni yorumlar katmak isteyenlere ilham olan ürünün kampanyasında, Pınar Labne sayesinde hünerli ellerin ve tariflerin nasıl meşhur olacağı anlatılıyor. Labne uzmanı Pınar, herkesi yeni lezzetlerle meşhur olmaya teşvik ediyor.

Türk halkının en güvendiği ve sevdiği lezzetleri sunan Pınar, 1985 yılında tüketicilerin beğenisine sunduğu Pınar Labne için yepyeni bir kampanyaya başlıyor. Türkiye’nin ilk labne peyniri ve özel lezzetiyle damak zevkine düşkünlerin vazgeçilmezi olan Pınar Labne, “Meşhur Eder Lezzeti” kampanyasıyla herkesi Pınar Labne kullanarak çevrelerinden övgü toplayabilecekleri yiyecekler hazırlamaya davet ediyor.

Orijinal tadı ve kıvamıyla sofraların vazgeçilmezi olan Pınar Labne’nin çorbalar, tatlılar, mezeler ve etli yemekler gibi farklı kullanım alanları bulunuyor. Yeni kampanyasında özellikle enfes tatlılarda Pınar Labne’nin kullanımına vurgu yapan marka, tüm basılı materyallerinde çok özel bir pastanın tarifini de paylaşıyor: Meşhur Eden Yedi Baharatlı Pınar Labneli.

Labne peynirin mucidi Pınar Labne’nin kampanyası; tv ve basın reklamlarından market aktivitelerine, internetten açık hava reklamlarına kadar birçok alanda tüketicilerin karşısına çıkacak.

 

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Pinar, Labne, 400, Gr,