Raid Karınca Yemi 2"li 3 gr

14,25t

 

Raid Karınca Yemi, evdeki karıncalardan kurtulmanın pratik ve güvenli bir yoludur.
Uzun süreli çözüm için idealdir.
Raid Karınca Yemi kokusuzdur ve güçlü aktif maddesi sayesinde etkisini 3 ay boyunca korur.

Raid Karınca Yemi'nin ambalajında 4 adet yem diski bulunmaktadır.

 

 

Raid Karınca Yemi, evdeki karıncalardan kurtulmanın pratik ve güvenli bir yoludur.

Uzun süreli çözüm için idealdir.

Raid Karınca Yemi kokusuzdur ve güçlü aktif maddesi sayesinde etkisini 3 ay boyunca korur.

Raid Karınca Yemi'nin ambalajında 2 adet yem diski bulunmaktadır.

Ellere bulaşmaz, etrafa yayılmaz, rüzgarda uçuşmaz.

Karınca, yem disklerinin deliklerinden geçer, çekici lezzete ve özel formüllü yemlerden bir miktar yiyerek uzaklaşır ve saklandığı yerde ölür.

Raid karınca yemi 2-3 gün içinde etki ettiğinden diğer karıncalar arasında ani etkili yem kullanımlarında görülen yem çekingenliğine sebeb olmaz.

Ayrıca yemi yiyen karıncalar yuvalarına çekildiğinden çok az miktarda karınca ölü olarak bulunur.
 

SC Johnson güvenebileceğiniz, en yüksek kalite ve üstünlükte tasarlanmış ve imal edilmiş ürünleriyle ün kazanmıştır. 1886 yılında Samual Curtis Johnson tarafından parke temizliği için kurulmuş olan şirket, yeniliğin ilk örneği olan parkeler için özel formüle edilmiş ürün ihtiyacını tanımlamıştır, Johnson'ın pasta wax'ı.

115 yılı aşkın bir süreden sonra Johnson ailesi hala şirketin sahibi olup, şirketi yönetmektedir ve şirket dünya üzerinde 70'i aşkın ülkede varlığını sürdürmektedir.

Sermayesinin tamamı S.C.Johnson & Son, Inc.'ın ait olmak üzere 20 Kasım 1985 tarihinde Türkiye'de faaliyete başlayan Johnson Wax A.Ş.'nin merkezi İstanbul'da olup, ayrıca İstanbul dışında 3 Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

Johnson Wax A.Ş. faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde taşıdığı sosyal sorumluluk bilincinden hareket ederek; vergi mükellefiyetini yerine getirmenin ötesinde, kaynaklarının bir kısmını da kamu yararına geliştirdiği projeler için harcamaktadır. Çünkü, inanıyoruz ki; içinde yaşadığımız toplumun bize verdiklerini, tekrar onlarla paylaşmak sevincimizi ve motivasyonumuzu arttıracak, çalışanlarımıza ve şirketimize memnuniyet verecektir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Raid, Karinca, Yemi,