Signal Diş Macunu Anında Beyazlık 75 ml

13,90t

 

 

BEMBEYAZ DİŞLER, SAĞLIKLI GÜLÜŞLER ! SİGNAL WHITE NOW

ŞİMDİ BEYAZLIĞA ULAŞMAK DAHA KOLAY !

Hayatın tadını sonuna kadar çıkarmak ve bembeyaz dişlere sahip olmak için Signal White Now Diş Macunu diş macununu kullanın. Anında beyazlatan sloganıyla üretilen Signal White Now Diş Macunu formülündeki mavi köpük ile dişlerinizin sadece bir fırçalama sonunda daha beyaz gözükmesini, ağız bakımını ve temizliğini sağlar.

Signal’in son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği anında beyazlatan diş macunu Signal White Now! Dişlerinize zarar vermeden anında ve daha beyaz gözükmesini sağlayan Signal White Now içeriğindeki florürle bir diş macununda bulunan tüm koruma özelliklerine sahiptir. Uzun süreli kullanımda kalıcı beyazlık sağlayan Signal White Now, taze nane lezzeti ile de uzun süreli yoğun ferahlık sunuyor.

Signal, diş sağlığına önem verenlerle buluştuğu ilk günden bugüne herkesin ağız ve diş sağlığını önemseyen, uzman ve güvenilir marka olarak tanınıyor. Signal Araştırma Merkezi'nin her geçen gün geliştirdiği yenilikçi teknolojisi kısa zamanda piyasadaki ürünlerine uygulayarak bu güveni sağlamaya devam ediyor. Signal, sağlıklı nesiller için ağız sağlığını önemsiyor.

Sonuç: Bembeyaz dişler, taptaze nefesler için Signal White Now Diş Macunu!

Sinyal Beyaz Beyazlatıcı sistem şimdi günlük kullanım için uygun bir florürlü diş macunu ile tam koruma sağlar. Onun tadı buzulu taze ek olarak ağzınızda yoğun bir tazelik hissi bırakıyor.

 

DİŞ MACUNU NEDİR ?
 Diş macunu ağız ve diş sağlığı bakımından önemli bir yere sahiptir. Diş macunu kalitesi sağlığınızın kalitesi anlamınada gelmektedir. Güzel bir diş macunu daha kısa bir zamanda daha beyaz dişler elde etmek anlamına gelebilir.
 
Diş Macunu seçerken insanlar dikkatli olmalıdırlar. Herhangi bir diş macunu alıp bu işi geçiştirmemeliler. Günümüzde pek çok diş macunu piyasada bulunmaktadır. Genelde fiyatından ve dış kabından kolay ayırt edebiliriz. Tabi markayı saymıyorum bile. Artık bazı diş macunu markaları kalıplaşmış durumdadır.
 
Unutmayın diş macunu ile en kolay ağız ve diş sağlığı bakımını yapabilirsiniz. Tabi diş fırçası ile birlikte

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Signal, Dis, Mac.75ml, White, Now,