Sütaş Günlük Süt Pastorize Cam Şişe 1 Lt

5,45t

 

Tazelikten gelen lezzet

Türkiye'nin günlük taze süt lideri Sütaş, doğal vitamin ve protein dengeleri korunmuş günlük sütü ilk günkü tazeliğinde sunuyor. Taze olduğu kadar lezzetli, sağlıklı ve besleyici olan Sütaş Günlük Süt, annelerin çocuklarına güvenle içirebileceği bir süt. Sütaş Günlük Süt'ün cam şişe ve Türkiye'de ilk kez Sütaş tarafından sunulan pratik şişe alternatifleri de bulunuyor.

Sütaş Pastörize Sütün farkı

Sütaş pastörize süt, diğer adıyla Sütaş Günlük Taze Süt, hiçbir katkı maddesi içermez ve % 100 doğal saf süttür.

Sütaş’ın çiftliklerinden her gün, günde iki kez toplanan sütler en hijyenik şartlar ve soğutma koşulları sağlanarak özel araçlarla +4ºC’de ve en kısa sürede fabrikalarımıza getirilir.

Özel geliştirilmiş süzme ve ayrıştırma teknolojileriyle, hiçbir ısıl işleme tabi tutulmadan sütün içindeki mikroorganizmaların % 99’u ayrılır. Bundan sonra yapılan pastörizasyon işlemi ise çok daha düşük ısıda uygulanır ve sütünüz doğal lezzeti ve değerleriyle tüketime hazır hale getirilir.

Sütaş Günlük Taze Süt, buzdolabında saklanarak lezzet ve tazeliğini üretim tarihinden itibaren en az dört gün boyunca korur.

Sütaş, günlük taze sütünüzün sağlığınız açısından güvenli olması için, izlenebilir bir kod sistemiyle üretiminin her aşamasını kontrol eder.

Sütaş 1975 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinin Uluabat köyünde kuruldu. Kurulduğu tarihteki günlük süt işleme kapasitesi 5 ton olan Sütaş, bugün Karacabey tesislerinde, günde 1.200, Aksaray tesislerinde, günde 1.300 ton olmak üzere günlük toplam 2.500 ton süt işleme kapasitesine sahip. 

Sütaş Grubu bugün artık, süt değer zincirinin her aşamasına hakim olarak, toprakta yeşeren ottan sofralarımıza gelen süt ürünlerine kadar tüm süreci sütün doğasındaki değerleri koruyarak yönetmek, bu mucizevi gıdayı en saf, en doğal haliyle tüketicilere ulaştırmak ilkesiyle hareket eden, organizasyonunu bu vizyona göre geliştiren bir yapıdadır.

Grubumuz, Karacabey ve Aksaray'daki tesislerinde kurulu bulunan damızlık hayvan çiftlikleri, yem fabrikaları ve süt hayvancılığı uygulamalı eğitim merkezleri ile sektörün gelişmesine yönelik faaliyetlerini her geçen gün geliştirerek devam ettiriyor. Sütaş Grubu, bünyesindeki çiftlikler ile sözleşmeli üreticilerin çiftliklerinden, her gün 88 süt tankeri ile topladığı en kaliteli sütleri, Karacabey ve Aksaray'daki tesislerinde, binlerce süt gönüllüsü çalışanının alın teri ile işliyor; doğal lezzet ilkesiyle ürettiği ürünlerini, 1055 araçtan oluşan dağıtım filosu ile yılın her günü 78 bin satış noktasına ulaştırıyor. Profesyonel pazarlama araştırmaları şirketlerinin verilerine göre SÜTAŞ, ambalajlı günlük pastörize süt, yoğurt, ayran, peynir ve tereyağında Türkiye pazarının lideridir.

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Sutas, Cam, Sise, Sut, 1/1,