Tat Köy Tipi Domates Salçası 560 gr

11,95t

 

Tat, mevsiminde özenle yetiştirilmiş, seçilmiş en iyi hormonsuz domatesleri kullanır. Güvenilirdir çünkü doğal, taze ve katkısızdır. Sadece yarım kaşığı bile yemeklere özel bir lezzet, renk ve koku katar. Türk mutfağının vazgeçilmezi, yılların değişmez lezzeti, domates salçası...

Tat, mevsiminde özenle yetiştirilmiş, en iyileri seçilmiş, hormonsuz domatesleri kullanır. Güvenilirdir çünkü doğal, taze ve katkısızdır. Sadece yarım kaşığı bile yemeklere özel bir lezzet, renk ve koku katar. Türk mutfağının vazgeçilmezi, yılların değişmez lezzeti, domates salçası...

İçindekiler: Domates. 

Duble konsantre tuzsuz vakum salçası. Kutu açıldıktan sonra salça üzerine 2 cm kadar bitkisel sıvı yağ ilave ederek buzdolabında saklanmalıdır. Güneş ışığından koruyunuz.

Raf Ömrü: 36 ay

Net Ağırlık: 170 g

Üretiminde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmamıştır.

BESİN ÖĞELERİ 100 g'da

Protein  :  3,82 g

Yağ  :  0,60 g

Karbonhidrat  :  22,68 g

Enerji  :  103/430 Kcal/Kj

AT domates ürünleri, tüketiciler tarafından rengi, kokusu ve tadı ile "mükemmel" olarak tanımlanıyor. Bu da TAT'ın tarladan başlayıp, raflara hatta mutfaklara kadar devam eden sürecindeki kalite anlayışından kaynaklanıyor. TAT, hem Türkiye'de hem de dünya pazarında geniş kitlelere erişen bir üretici olarak asla kaliteden ödün vermiyor.

Sağlığı ve lezzeti ürünlerinde birleştiren TAT'ın en önemli ilkelerinden biri; kalite ve hijyen standartlarına uygun üretim yapmak. TAT'ın tüm işletmelerinde, Türk Gıda Kodeksi'ne ve Türk standartlarına uygun olarak üretim yapılıyor. İhracatta ise yabancı firmaların spesifikasyonları dikkate alınıyor. TAT'ın kalitesini ve güvenirliğini alınan uluslararası belgeler de kanıtlıyor. TAT, İngiliz Bağımsız Denetim Kuruluşu AIB'nin hijyen ve sanitasyon alanında "Excellent" belgesine ve Japon standartlarını belirleyen "Japanese Agriculture Standart" belgelerine sahiptir. Ayrıca, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Yenişehir ve Balıkesir İşletmeleri hem BVQI hem de TSEden ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine sahiptir.

Tat, 2004 yılında, IFS (International Food Standards) belgesini de alarak domates ve domatesli ürünlerinin kalitesini uluslararası alanda bir kez daha kanıtladı. Türkiye'de çok az sayıda markanın sahip olduğu IFS, ihracat yapılan firmaların özellikle aradığı bir belgedir. IFS (International Food Standards); gıda sektörüne özgü HACCP, ISO, işçi sağlığı ve iş güvenliği, Hijyen ve sanitasyon, GMP (Good Manufacturing Practices) uygulamalarını içeren, tüm Bunların uygulanması ile de güvenli gıda üretiminin teminini sağlayan kompleks bir standarttır. Avrupa'daki birçok firma, artık bu belgeye sahip markalarla çalışmayı tercih ediyor.

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden TAT, çevreye karşı duyarlı olmayı kendine ilke edinmiş bir markadır. Tarımsal sanayii kuruluşlarının en önde geleni olan TAT, kendi konusunda tarımın gelişmesine katkısının yanında çevre korunmasına da önem veriyor. Çevreye zarar vermeden üretim yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yenilikler tüm tesislerde hayata geçiriliyor.

 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Tat, 560, Gr, Domates, Salcasi, Koy, Tipi,