Kış makyajı nasıl olmalı?

Makyaj mevsime uyum sağladığında yüzünüzü mükemmel bir görünüme kavuşturur. Bu sezon kış makyajında yüz hatları en doğal şekilde belirginleşiyor.

kis-makyaji-nasil-olmali

Porselen gibi duru bir ten, nude dudaklar, dolgun kirpikler, ışıltılı bazlar ve aydınlatıcılar ile bu kış genç görünümlü fresh makyaj görünümleri öne çıkıyor. Doğallık ve ışıltı bir arada sunuluyor.

Kalın ve doğal görünümlü kaş modası kış aylarında da devam ediyor. Kaşlardaki boşluklar da far ve kalemlerle gideriliyor.

Kış makyajında göz kapaklarınıza ister astar şeklinde ister gölgeli kahve rengi tonları, bakır, mor ve bordo ile güzel çekici kreasyonlar yapabilirsiniz. Ayrıca bu sezon gece makyajlarında metalik renklerle stilinize hava katabilirsiniz.

Sezonun en büyük trendlerinden biri de kışın soğuk havasını canlandıracak dikkat çekici parlak pembe rujlar. Mat ya da parlak, mutlaka pembe bir ruju makyaj çantanıza eklemelisiniz.

Bordo ve kırmızının tonları her sezon olduğu gibi bu sezon da yükselişe geçiyor. Kış makyajının vazgeçilmezi olan koyu dudaklar, toprak tonlu göz makyajı ile buluşuyor ve yine trendler arasında yerini alıyor.