Danone Activia Pro.Yoğurt Granul Çilek 140 Gr

4,75t

 

Activia hergün düzenli olarak tüketildiğinde sindirim siteminizi düzenlemeye yardımcı olan lezzetli bir probiyotik yoğurttur...

Probiyotikler faydalı bakterilerdir, doğal olarak vücudumuzda da bulunurlar. Dışarıdan alınan probiyotik besinler vücudumuzdaki probiyotik seviyesini takviye ederek sağlığımız üzerinde olumlu faydalar sağlarlar. Probiyotikler bu faydalar sebebiyle yüzyılı aşkın süredir güvenle tüketilmekte, kanıtlanmış birçok sağlık faydasına hergün yenileri eklenmektedir.

Her gün tükettiğimiz yoğurdu mayalarken kullandığımız maya da aslen iki adet probiyotik bakteriden oluşur. Activia da, yoğurt gibi süt ve mayadan yapılır. Activia’nın içinde bildiğimiz yoğurt mayasının içerisindeki faydalı iki probiyotik bakteriye ek olarak faydalı ActiRegularis probiyotik mayası bulunur. Activia mayası (Actiregularis), bağırsaklarımıza düzenli bir şekilde çalışmaları için onları zorlamadan destek olur. Bu sebeple diğer çarelerin aksine zamanla, ama doğal yollardan sorununuzu çözmeye yardımcı olur. Activia, bağırsakların görevini onların yerine yapmaz, bu nedenle tembellik ya da alışkanlık yaratmaz.

Yapılan bilimsel çalışmalar, her gün 1 paket Activia tüketiminin, 2 haftada sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olduğunu göstermiştir. Ayrıca, yapılan çalışmalarda, kişilerin önemli bir kısmı, Activia’nın etkisini ilk haftadan itibaren hissettiğini beyan etmiştir. Activia’nın sindirim sistemi üzerine olumlu etkisi iki haftadan sonra da kullanıldıkça devam eder.

Activia, 1 yaşından büyük çocuklar ve hamile bayanlar da dahil olmak üzere ailenin tüm bireyleri tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir. İstenmeyen etkileri bulunmadığından, sindirim sistemi düzenli olan kişiler tarafından da tüketilmesinde bir sakınca yoktur.

ActiRegularis içeren süt ürünleri yelpazesi 1987’den beri dünya çapında birçok ülkede Danone tarafından ACTIVIA ticari adıyla pazarlanmaktadır. ActiRegularis probiyotik mayası, Danone’nin Uluslararası Araştırma Geliştirme Merkezi olan Danone Daniel Carrasso Center tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda özel olarak seçilmiştir. Activia’nın her 1 gramında raf ömrünün sonuna dek 100 milyon adet faydalı ActiRegularis probiyotik bakterisi bulunmaktadır.

Activia sağlık faydası sunan bir yoğurttur, düzenli olarak tüketildiğinde içerdiği probiyotikler sayesinde sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca ilaç ya da koruyucu katkı maddesi içermez, bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bununla birlikte Activia, kalsiyum açısından iyi bir kaynaktır ve yüksek kaliteli protein içeriğine sahiptir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Danone, Activia, 150, Gr, Kahvalti, Zamani, Cilek,