Pınar Süt Tam Yağlı Uht 1 lt

4,75t

  • Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
  • Marka: PINAR
  • Stok Durumu: Var
  • Sepetinize ürün eklemek için lütfen şube seçiniz!
  • Puan ver
    0 yorum | Yorum yap
    Alışveriş Listeme Ekle

 

Çocuklarınız için güvenebileceğiniz süt Pınar Süt'tür. Siz Pınar Süt'e güvenin, tıpkı çocuklarınızın size güvendiği gibi...
 
Besinsel olarak mükemmel bir gıda olan süt özellikle protein, vitamin ve mineraller içerir. Kemik gelişmesinin ve vücut şeklinin oluşmasının temel taşı olan kalsiyumun ana kaynağıdır. Tarihsel olarak, inek ve diğer memelilerden elde edilen süt insanlar için önemli bir besin kaynağı olmuştur. Zaman içinde süt hayvanı sayısının artması ile süt sağım ve işleme teknikleri gelişmiştir. Türkiye'de ilk kez UHT tekniği ile uzun ömürlü taze süt üretimini gerçekleştiren Pınar, süt ve süt ürünlerini bu ileri teknoloji ile ilk günkü lezzeti ve tazeliğinde tüketiciye sunuyor. UHT sözcüğü ultra-heat treatment (ultra ısı işlemi) veya ultra high temparature (ultra yüksek sıcaklık) anlamına gelmektedir. UHT işlemi sütün raf ömrünü günlerden aylara uzatır. Pınar UHT sütleri soğutmadan saklanabilir ve depolanabilir. Homojenize edildiğinden yağı üzerinde birikmez.
 
Her kutuda aynı lezzeti bulabileceğiniz, içmeye doyamayacağınız en lezzetli süt Pınar Süt’tür.
 
Sütteki yağ oranı rakiplerinkinden ve TSE’de verilen standardın üzerinde olan, dolayısıyla kalitesini ve uzmanlığını lezzetiyle destekleyen süt.
 
Pınar Süt, Anadolu’nun özel çiftliklerinde yetişen sağlıklı ineklerden elde edilmektedir. Hijyenik ortamda el değmeden toplanarak, en modern tesislerde doğallığını, besin ve vitamin değerlerini kaybetmeden paketlenmektedir.
 
Kurulduğundan bu yana birçok ilke imza atan Pınar Süt, sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez bir parçası olan süt ve süt ürünlerini, en modern teknolojiyle üreterek tüketicisine sunmaktadır.
 
Türkiye’de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk marka
1975 yılında Orta Doğu’nun en büyük ve Avrupa’nın en gelişmiş tesisi olarak İzmir’de kurulan Pınar Süt, her geçen yıl artan ürün çeşitleriyle Türkiye’de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk markadır.
 
 "Yenilik", "Sağlık", "Lezzet" ve "Yaşam Pınarım" olarak tanımlanan Pınar markası kısa zamanda Türk tüketicisiyle bütünleşmiş, ülkemiz hayvancılığına, Türk gıda sektörüne ve Türkiye’nin sağlıklı nesiller yetiştirebilmesine büyük katkılar sağlamıştır.
 
Pınar Süt’ün ana faaliyet konusu; içme sütü, yoğurt, ayran, geleneksel ve modern peynir, meyve suyu, tereyağı, krema, puding, ketçap, mayonez, bal, sos, reçel tatlı ve toz ürünlerin üretimi ile satışını gerçekleştirmektir.
 
Türkiyede süt üretiminin artmasında önemli bir rol
 
Türkiye’yi 1975 yılında ilk defa aseptik kutu ambalajda uzun ömürlü süt ile tanıştıran Pınar Süt, İzmir ve Eskişehir fabrikalarındaki faaliyetleriyle Türkiye süt pazarındaki liderliğini sürdürmektedir. Süt ve süt ürünlerini, en modern teknolojiyle üreterek tüketicisine sunan Pınar Süt, sayıları 35 bini aşan üreticisini daima destekleyerek Türkiye’de süt üretiminin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.
 
Pınar Süt, AB standartlarında üretim yapan, Türkiye’nin süt üretimi açısından en büyük çiftliklerinden kaliteli çiğ süt tedarik etmektedir. 200’ü aşkın çiftlikle anlaşmalı çalışan Pınar Süt, toplam kalite anlayışını bu çiftliklere de yerleştirmektedir. Elde edilen çiğ süt, sağımdan itibaren sürü takip sistemleri ile kayıt altına alınmakta, tüm üretim aşamaları ve hayvan sağlığı düzenli olarak izlenmektedir.

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Pinar, Sut, 1/1, Tam, Yagli,