Vernel Aroma Therapy Yumuşatıcı Sensual 5 lt

19,90t

Vernel Aroma Terapi Sensual,

Türkiye’nin öncü yumuşatıcı markası Vernel ile çamaşırlarınız hem yumuşacık olur hem de uzun süre kalıcı parfümleri ile günlerce mis gibi kokar. Vernel uzun süre kalıcı kokusu ile hem sizin hem de aileniz için en iyi yumuşatıcı

Bitki ve çiçeklerden elde edilen doğal aromatik yağların vücut ve ruh sağlığımızın üzerindeki olumlu etkisi uzun yıllardır bilinmektedir. Doğal parfüm yağları içeren yeni Vernel Aroma Therapy serisi ile bedeninizi ve ruhunuzu harekete geçirin. Hibiskus ve doğal gül özleri içeren Vernel Aroma Therapy Sensual ile bedeninizi ve ruhunuzu baştan çıkarın, saf lavanta ve vanilya özleri içeren Vernel Aroma Therapy Relax ile rahatlayın.

Türkiye’nin ilk yumuşatıcı markası Vernel, 1976 yılından beri çamaşırlarınıza yumuşaklığı ve birbirinden güzel kokuları getiriyor.
 
Vernel yaptığı araştırma ve testlerle Türk tüketicisinin zevkine ve ihtiyaçlarına en uygun ürünleri piyasaya sunuyor.
Türk tüketicisinin parfüm zevkine uygun olarak geliştirilen Vernel’in 5 değişik çeşidi bulunuyor.
 
1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile hem tüketicilere yönelik hem de endüstriyel ürünleri ile global olarak lider pazar pozisyonları bulunmaktadır.
 
Henkel’in dünya genelinde yaklaşık 47.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. Henkel global piyasalarda uluslararası ölçekte faaliyet gösteren en büyük Alman şirketlerinden biridir. Tüm dünyada insanlar Henkel marka ve teknolojilerine güven duymaktadırlar.
 
 
 

Yorum yap

Diğer Yorumlar

  • Henüz yorum yapılmamış
Etiketler: Vernel, 6, Kg, Aroma, Terapi, Sensual,