Happy Center Şükrübey Şubesi Yenilendi

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

Happy Center, Avrupa Yakası şubelerinden ŞÜKRÜBEY Şubesi’ni yenileyerek hizmete sundu. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Balıkesir, Bursa ve Çanakkale’de şubeleri bulunan Happy Center , ŞÜKRÜBEY Şubesini yeniledi.

Bu kapsamda müşterileri için daha kolay ulaşılabilen, modern bir görünüm kazanan Happy Center’ın yenilenen mağazasının açılışına Şükrübey halkı ve Happy Center yönetim kurulu başkanı ile birlikte yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy Center’dan yapılır.” sloganıyla hareket eden markanın yenilenen şubesi ile ferah ve hijyenik ortamı, uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile rahat bir alışverişin kapılarını açtı.

Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi ile Şükrübey halkına kaliteyi, hijyeni ve ucuzluğu bir arada sağlayacak olan Happy Center  tüketicinin alışveriş alışkanlıklarına uygun olarak, geleneksel açık pazarın havasını üstün kalite anlayışıyla, modern bir atmosferde bir araya getirerek güler yüzlü ve etkin hizmet anlayışını, yenilenen bir çatı altında müşterilerine sundu.

img_6407

img_6386

img_6372

Ana Sayfa Haberler