2017 yılının en trend 6 saç rengi

2017'de saç trendleri güncelleniyor ve iddialı saç renkleri yıla damgasını vuruyor. 2017 yılında trend saçlara sahip olmak istiyorsanız önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

2017-yilinin-en-trend-sac-renkleri

Gül ışıltısı

Saçlarınızın üst kısımlarına pembe bej renklerinde ışıltılar attırın. Saçınız yıkandıkça bu ışıltılar akarak gül rengi bir görünüm oluşacak.

Gri

Saçlarınızın koyu kısımlarına gümüş ışıltıları ekleyin. Bu gümüş grisi renginin daha fazla saçınızda kalmasını sağlamak istiyorsanız ise haftada bir kullanacağınız mor şampuan veya maskelerden yararlanın.

Mor

Saçınızı mor rengine boyatmadan önce ten renginizle uyumlu olacak tonları seçin. Açık tenli kadınlar koyu, koyu tenliler orta, daha koyu tenliler ise daha pastel tonda mor rengini seçebilirler.

Kızıl

Kızıl tonları her mevsim mükemmel bir görünüm oluşturan renklerden biri. Dilerseniz aralarına ışıltı da attırabilirsiniz.

Gölgeli sarı

Koyu sarı saçlarınıza bronz, karamel ya da kum sarısı tonlarda gölgeler attırarak, sezonun trendlerine uyum sağlayabilirsiniz.

Kahverengi tonları

Kahverengi tonları özellikle kış aylarına çok yakışıyor. Cilt tonunuza uyumlu kahve tonlarını saçınıza uygulayarak ya da saçınızın bir iki ton açığını aralarda kullanarak kahverengi saçlarınıza haereket kazandırabilirsiniz.

Bronde Saç Trendi

Bronde saç rengi ile hem sarının sıcaklığına hem de kahvenin rahatlığına sahip olabilirsin. Üstelik bakımı kolay olması ve naturel bir görünüm sağlaması da kalbini çalmaya yetecek.